8
18.06.2020, 11:16Lektura na 1 minutę

Assassin´s Creed: Origins z darmowym weekendem [WIDEO]

Starożytny Egipt czeka!


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Darmowy weekend rozpoczyna się 19 czerwca (15:00) i potrwa aż do niedzieli 21 (22:00), niestety tylko na PC za pośrednictwem launchera Ubisoftu. Wchodząc w TEN LINK możecie już teraz pobrać pliki instalacyjne, by od jutra zacząć przygodę w świecie starożytnego Egiptu:

Oczywiście wszystkie postępy, które osiągniecie podczas darmowego okresu, zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. Okazja na to jest całkiem niezła, zważywszy, że w ramach darmowego weekendu Ubisoft zdecydował się obniżyć cenę każdej edycji Assassin's Creed: Origins o 80% – za standardową wersję zapłacimy 49,98 zł, delux możemy dostać za 57,98 zł, a złotą kupimy za 71,98.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów716

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane