24.05.2011
Często komentowane 26 Komentarze

Assassin´s Creed Revelations – nowe informacje na temat lokacji

Assassin´s Creed Revelations – nowe informacje na temat lokacji
Game Informer opublikował listę lokacji, w których znajdziemy się w Assassin's Creed Revelations. Jak się okazuje, Konstantynopol to tylko jeden z etapów naszej wędrówki. Uwaga - spoilery!

Podobnie jak w pierwszej części, przygodę rozpoczniemy w Masyaf. Ezio wybiera się do fortecy, aby zapoznać się z tajemną wiedzą Altaira i dowiedzieć się więcej o Zakonie z jego bibliotek. Niestety, poszukiwania zostają przerwane przez Templariuszy, a bohater wróci do Masyaf pod koniec gry, kiedy będzie potrzebował ostatnich elementów polityczno-wojennej układanki.

Konstantynopol będzie jednak miejscem, w którym będą dziać się najważniejsze wydarzenia w fabule. Choć Ezio jest najwyższym rangą Asasynem, w Imperium Osmańskim jest obcą osobą. Z pomocą tutejszych Asasynów nauczy się wszystkich politycznych zależności panujących w kraju i będzie mógł zacząć działać. Miasto będzie podzielone na cztery dzielnice – Constantin, Beyazid, Imperial Galata. Każdy z sektorów ma swój własny styl i cechy charakterystyczne.

Kapadocja będzie unikalna – część miasta znajduje się na zewnątrz, jednak jego serce tkwi pod ziemią. To miasto Templariuszy – i nie mamy tu na myśli zwykłego regionu przejętego siłą przez wrogów, lecz wypełnionego mieszkańcami nastawionymi negatywnie wobec Ezio i jego działalności. Zapuszczanie się w ciemne zaułki Kapadocji jest ryzykowne, lecz główny bohater godzi się na podjęcie ryzyka, by uzyskać ważne informacje.

Na Rodos znajdziemy się tylko w trybie multiplayer. Zabudowana fortyfikacjami wyspa, będąca pod władaniem Rycerzy Szpitalników, stanie się areną ciekawych zmagań graczy.

Więcej o Assassin’s Creed Revelations – w najbliższym numerze CD-Actiion.

26 odpowiedzi do “Assassin´s Creed Revelations – nowe informacje na temat lokacji”

  1. Rycerze Szpitalnicy? Kojarzą mi się z Krzyżakami. ;P

  2. Samaelvonhell 24 maja 2011 o 05:56

    Czyli będzie wielka latarnia morska, jeden z cudów świata, by wykonać z niej skok wiary ;].

  3. Samaelvonhell 24 maja 2011 o 06:00

    A nie babol, to nie te rejony ;] mogłem najpierw wypić kawę i pomyśleć co pisze ;].

  4. Zapowiada się ciekawie … choć tak naprawdę to bardziej czekam na informację „kiedy wersja PC” niż na kolejne odtajnione szczegóły samej gry.

  5. Zapewne będzie tak samo wciągająca jak poprzednie części serii. Jednak tak samo jak Zaba2501 chciałbym usłyszeć coś na temat wersji na PC oraz mechaniki samej gry.

  6. Ezio przecież zginął… W Wiedźminie 2 w prologu… Wóź nie wytrzymał jego skoku. 😉 |Taki zabawny easter egg od twórców Wiedźmaka. 😀

  7. @Subaru – Mnie ten asasyn bardziej wyglądał na Altaira ; ).

  8. Piotrek124342 24 maja 2011 o 07:11

    Ja bymwolał nowego bohatera…|Wiecie że powstał oficjalny komiks o asasynie w rosji?

  9. @Subaru & MadMojo, to nie był Ezio ani Altair, oni nie nosili takich szat jak ten martwy asasyn. 😉 To był pewnie któryś z podwładnych Ezia. 😛 |@Piotrek124342, tak. Świetny jest.

  10. „Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników św. Jana Jerozolimskiego z Rodos i z Malty zwany Rodyjskim i Maltańskim (pot. Szpitalnicy, Joannici, Kawalerowie maltańscy) – katolicki zakon rycerski”|Jakby ktoś się jeszcze pytał 🙂

  11. Bardzo fajnie, musiał bym to zobaczyć na własne oczy.

  12. Akka była fenomenalna, jak dla mnie to najlepsze miasto w AC 1 & 2.

  13. AC 2 nie było Akki =;]

  14. Wiem, wiem. To był skrót myślowy. Rozchodziło mi się o to iż Akka jest moją ulubioną miejscówką ze wszystkich części AC. ;]

  15. @Psho7|Moją też. Klimat i muzyka oszałamiała. Newsa nie skomentuję, bo nie czytałem. Boję się spojlerów. 😉

  16. Niech już skończą tę sagę o denerwującym Włochu i dadzą wreszcie pełnoprawną trójkę na zakończenie tej rozmemłanej serii.

  17. @już się nie mogę doczekać! ale w pewnym sensie zgodzę się z (Boobr) ale jeśli chodzi o zakończenie serii to jedno wielkie (NIE)@!!!!

  18. Mam nadzieję,że ta część przełamie ten idiotyczny zwyczaj twórców do wypuszczania gry po połowie roku na PC w stosunku do konsol.

  19. Adzior- jest napisane CD-Actiion” ( 2 'i’)

  20. 1ka mimo swych błędów i powtarzalności była fajna, 2ójka miała lepszą fabułę, ale już tak nie bawiła, brakowało jej aury tajemniczości, a Brotherhood, to taki odgrzewany kotlet, który z wysiłkiem zjadłem.|W Revelations muszą się naprawdę napracować, aby jeszcze coś mogło mnie zaskoczyć.

  21. DarkArthurro 24 maja 2011 o 14:27

    @mintas11: az tak ci to przeszkadza?

  22. @vIE888 świetnie to ująłeś…w 1 przy zlikwidowaniu głównego celu były zawsze fajne filmiki w których dalej mogliśmy kierować asasynem. Poza tym nic nie swiecieło się tak irytująco jak w AC 2…

  23. jeeeeeny…… Tak ciekawie się zapowiada… Nie mogę sie doczekać tej gry!!!

  24. hellghaasst 24 maja 2011 o 16:59

    OCHHH…. CO to będzie na moje urodzinyyyy…..

  25. Jest!|Już się nie mogę doczekać! 😀

  26. Tak trochę nie do/w temacie. Do tego numeru CDA też będzie odgadywanie pełniaków?

Dodaj komentarz