1
5.07.2023, 10:30Lektura na 1 minutę

Atlas Fallen ukończony. Wakacje spędzimy na pustyni ze stworami

Jeśli tegoroczny sierpień będzie wyjątkowo gorący, to chyba warto zastanowić się nad ograniem Atlas Fallen.


Marcin Hołowacz

Atlas Fallen to nowa gra twórców The Surge, która właśnie trafiła do tłoczni, a więc można powiedzieć, że nie ma szans na ewentualną obsuwę premiery. Wiadomość ta powinna ucieszyć przede wszystkim fanów pustynnych gier z gigantycznymi potworami do ubijania!

Dokładnie tak, Atlas Fallen oferuje emocjonujące starcia pośród wydm, które mogą się odrobinę kojarzyć z serią Monster Hunter. Jeśli mi nie wierzycie, to zobaczcie nowy zwiastun przedstawiający dostępne bronie.

Redakcyjny kolega Sam pisał jakiś czas temu, że na pierwszy rzut oka wygląda to trochę jak połączenie Darksiders, Forspoken i Monster Huntera, w którym możemy szusować po piaszczystym świecie i tworzyć własne kombinacje stylu walki. Do tego warto podkreślić, że Atlas Fallen otrzyma możliwość grania w kooperacji, co było reklamowane specjalnie przygotowanym zwiastunem.

Premiera Atlas Fallen już 10 sierpnia 2023 roku, a tytuł ma trafić na PC, PlayStation 5 i Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze