12.01.2022, 17:30Lektura na 1 minutę
Zwiastun

Call of Duty: Vanguard i Warzone łączą siły z... Attack on Titan

Tak, to dość dziwaczne połączenie.

Przecieki się potwierdziły – już wkrótce Call of Duty: Vanguard i Call of Duty: Warzone Pacific połączą siły z „Atakiem Tytanów”. Jak na Twitterze podkreślili twórcy, crossover jest częścią świętowania zbliżającego się finału wielokrotnie nagradzanego anime na podstawie kultowej mangi.

W ramach wydarzenia gracze będą mogli kupić zestaw przedmiotów kosmetycznych nawiązujących do Korpusu Zwiadowczego z „Ataku Tytanów”, przede wszystkim nową skórkę dla operatora Daniela Yatsu, odzwierciedlającą wygląd postaci Leviego Ackermana. Wśród innych itemów znajdziemy schematy broni i naklejki, które zawierają elementy znane z anime. 

Call of Duty: Vanguard

Pakiet zadebiutuje tydzień po planowanej na jutro aktualizacji, która doda do gry kolejną operatorkę (Isabellę Reyes z Filipin), nowy pistolet maszynowy, jak również zawartość do trybu Zombie.

To nie jest pierwszy crossover CoD-ów z innymi popularnymi markami – wcześniej w Warzone mogliśmy zobaczyć nawiązania do ,,Rambo”, ,,Szklanej Pułapki” czy też słynnego slashera ,,Krzyk”. 

The Tracer Pack: Attack on Titan — Levi Edition Bundle będzie dostępny od 20 stycznia. 

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów68

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane