3
7.02.2022, 14:40Lektura na 1 minutę
Plotka

Batman: Arkham Collection prawdopodobnie ukaże się na Switchu

Plotka o tyle wiarygodna, że odpowiedzialny za nią sklep przewidział już kilka tytułów w przeszłości.

Batman: Arkham Collection to zbiór gier, który został wydany w 2018 roku na PC, PS4 oraz Xboksa One. Znajdują się w nim Batman: Arkham City, Batman: Arkham Knight oraz Batman: Arkham Asylum od Rocksteady. Wygląda na to, że kolekcja może ukazać się teraz na Nintendo Switchu.

Za wyciek odpowiedzialny jest francuski sklep WTT, który w przeszłości trafnie ujawnił istnienie portu Wiedźmina 3. Podstrona, która została już usunięta, zawierała cenę 59,99€ (272,25 zł) oraz zastępczą datę 31 sierpnia 2022.

Gdyby zapowiedź okazała się prawdą, byłby to dla wszystkich wspomnianych produkcji debiut na Switchu, oraz dla dwóch – w ekosystemie Nintendo. Jedyną z nich, która doczekała się premiery na Wii U, jest bowiem Batman: Arkham City.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów444

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane