13.03.2024, 16:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Battlefield 2042 z nowościami w 7. sezonie. Zapowiedziano też darmowy weekend

DICE zaprezentowało nowości nadchodzące do Battlefielda 2042 w ramach 7. sezonu i zapowiedziało kolejny darmowy weekend, który potrwa od 21 do 24 marca.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Siódmy sezon wprowadzi do Battlefielda 2042 m.in. dwie mapy, nowe wyposażenie oraz inne ulepszenia rozgrywki. Twórcy twierdzą, że będzie to największa aktualizacja zawartości od czasu premiery gry. Nowości wpływające na rozgrywkę będą dostępne dla wszystkich graczy w ramach 30 darmowych poziomów przepustki bojowej, a dodatkowe przedmioty kosmetyczne będzie można zdobyć, zaopatrując się w wersję premium battle passa.

Zlokalizowana na chilijskiej pustyni Przystań jest pierwszą z nowych map. Przy jej powstawaniu twórcy inspirowali się m.in. Portem Arica i Szturmem na Karkand, które znamy z kultowego Bad Company 2 i Battlefielda 2. Każdy, kto chociaż raz widział na oczy wspomniane mapy, doskonale zdaje sobie sprawę, że są to poziomy miejskie. W rozgrywkach na Przystani będzie mogła brać udział zarówno piechota, jak i pojazdy.

Nowa aktualizacja wprowadza również nowe bronie, tj. karabin szturmowy AK 5C, pistolet maszynowy SCZ-3, karabin maszynowy DFR Strife, pocisk kierowany przewodowo Predator SRAW i zdalnie sterowanego drona bombardującego XFAD-4 Draugr. W trakcie trwania 7. sezonu do gry zawita Stadion – mapa oferująca intensywne starcia z udziałem piechoty. Poziom ten będzie dostępny w trybach Przełamanie, Podbój, Szturm, Zespołowy DM oraz Każdy na każdego. 

Każdy z was będzie mógł przetestować ww. nowości w ramach darmowego weekendu, który potrwa od 21 do 24 marca. Gdy okres promocyjny dobiegnie końca, Battlefield 2042 będzie dostępny w obniżonej cenie, a wszystkie wasze postępy będą przeniesione do pełnej wersji gry. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów340

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze