15.04.2011
Często komentowane 142 Komentarze

Battlefield 3: Jest nowy trailer! [WIDEO]

Battlefield 3: Jest nowy trailer! [WIDEO]
Electronic Arts opublikowało nowy zwiastun Battlefielda 3. Trailer składa się w większości z fragmentów, które widzieliśmy już na poprzednich gameplayach. Ale i tak miło się go ogląda.

Nowy trailer Battlefielda 3:

142 odpowiedzi do “Battlefield 3: Jest nowy trailer! [WIDEO]”

  1. Electronic Arts opublikowało nowy zwiastun Battlefielda 3. Trailer składa się w większości z fragmentów, które widzieliśmy już na poprzednich gameplayach. Ale i tak miło się go ogląda.

  2. Call of Battlefield and Honor: Modern Medal of Bad Company

  3. @bzyk36 leże po twoim komentarzu a tak wgl to szkoda że to nic nowego

  4. @bzyk36 twój komentarz jest po prostu EPICKI 😀

  5. down@ Oj tam oj tam, nie przesadzaj 🙂 Mi się ta gra już podoba 😉

  6. uuups, nie down tylko bzyk36

  7. Ja i tak w tym roku kupię BF3, CoD8, Wiedźmin 2. Lubię i serię BF i CoD a wiedźmin wiadomo :] tylko że trochę przesadzają gdzie nie usłyszę to wiedźmin tu wiedźmin tam… . Fani BFów jadą po fanach CoDów i odwrotnie :]

  8. Akcja z czołgami jest niezwykle realistyczna jak prawdziwe 🙂

  9. Całość złożona w tym jednym trailerze wygląda fenomenalnie. Po, nie oszukujmy się, marnym Black Opsie ludzie z Acti muszą zrobić autentyczny majstersztyk, inaczej Battlefield 3 po prostu zje nowego CODa na śniadanie.

  10. To naprawdę trwało półtorej minuty? Mi się zdawało, że dłużej jak to oglądałem na pełnym ekranie.

  11. Fajne, ale i tak pewnie mój komp go nie pociągnie.

  12. To ten odblokowany „lajkami”? @raz3r jestem wielkim fanem serii Battlefield , ale nie jade po fanach CoDa , przeciez kazdy gra w to co chce/co mu bardziej odpowiada

  13. musze to powiedziec |NIE MA H**A WE WSI NA TEGO BATTLEFIELDA |zawsze lubilem serie call of duty ale po ostatnich procesach i tym innym syfie wole czekac na nowego battlefielda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. powiem tak:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

  15. To jest ten trailer 12minutowy? na ktore 1M fanow sie skladalo? Ja tutaj widze 1m32sekundy? To jakis zart?

  16. latouffe, z tego co wiem jeszcze 1kk nie wybiło 🙂

  17. A na serio to zarąbiste, pod koniec są nowe kawałki gejmpleji a co do CoDa to uważam, jest zbyt zręcznościowy i z wojną nie ma nic wspólnego dlatego weterani BFa mają ich za n00bów(gram w BFa)

  18. ich czyli graczy CoDa

  19. @VanNerd93 no i to świadczy o dobrym wychowaniu :] Ja również jestem wielkim fanem serii BF mam BF Vietnam, 2, 2142 i bc2, ale zarówno mam wszystkie części call of duty.

  20. Twórcy ewidentnie wzorowali się na operacji „Phantom Furry” – czyli druga bitwa w Falludży przeprowadzona przez USMC, po tym jak lokalni zmasakrowali ciała 4 kontraktorów Blackwater w 2004.

  21. @latouffe chyba w filmiku bylo napisane zeby na oficjalna strone wejsc zeby zobaczyc calosc filmika o ile sie nie myle

  22. Ja też posiadam Cody jak i Bf,i obie gry mi się podobają 🙂 .To teraz czekamy na jakiś gameplay z multi.

  23. @raz3r ja tam w BFH szpilam od 2009 choc ostatnio mniej , szpilam od poczatku bety zamknietej w Battlefield Play 4 Free , Gram tez w Battlefield Bad Company 2 oraz Vietnam , w poprzednie czesci jakos nie udalo mi sie zagrac

  24. A co do filmika , Miazga poprostu! Bedzie gra roku , nie mam co do tego zadnych watpliwosci, teraz zapieprzec gdzies do roboty i skladac „flote” na nowego blaszaka

  25. co to za nuta na początku?

  26. Zamówię pre – ordera jak podacie wymagania… I dajcie w końcu jakiś gameplay z multi!

  27. latouffe -> to jest dopiero trailer trailera. Ten pełny będzie, kiedy Battlefield 3 będzie miał na Facebooku milion „lajków” (z Polski chyba się niestety nie da tego zrobić), chociaż pierwotnie chyba miał być 17 kwietnia (w niedzielę).

  28. Błagam powiedzcie jaka to piosenka:)????????????

  29. Haha Bobby Kotick już sie pewnie zesrał ze złości.|1:18 lekko ściągnięte z tej zimowej misji z Black Opsa.

  30. Kurczę, już trzy razy to oglądałem, tak mi się podoba ten trailer trailera. 🙂

  31. Ale nadal nie pokazali momentów przejscia z kucania-stania leżenia-stania i na odwrót . Chcialbym też zobaczyc jak wygląda zmiana broni(fajne by było zarzucanie jej na plecy).

  32. Gra bedzie prze kozacka xD

  33. Leżenie było na III gameplayu.

  34. „SOCOM 4: Polskie Siły Specjalne” heheh w newsach powyżej. Nie zestawiamy takich gier razem panowie na jednej stronie…. pięknie czekam i już widzę szleństwo oraz mgłę wojny!!!

  35. KTOŚ TAM PYTAL JAKI TYTUL PIOSENKI?! PROSZE BARDZO ! JJ – My? life wystarczylo na YT wejsc i poszukac w komentach 🙂

  36. Dobre

  37. Electronic Arts raczej przesadza już z tą grą. Rozumiem wygląda świetnie ale wygląd to nie wszystko. Jak dotąd nie pokazali „głębszej” rozgrywki ani obszerniejszych informacji o multi. Nie potrzebnie robią ten szum medialny żeby tylko móc pobić CoD`a (w co BARDZO wątpię). Moim zdaniem EA może się przejechać na tej kampanii reklamowej.

  38. Jak byś zrozumiał co napisałem to bys wiedział że o przejścia mi chodzi a nie o czołganie się.

  39. jak myślicie na końcu jak leci myśliwcem to skrypt czy gameplay

  40. To jest nie wyobrażalnie PIĘKNE!!!!!!!!!! Po prosu muszę to mieć !!!

  41. @alexgraju|Nawet w cda pisali że w multi jak i w singlu mają być odrzutowce.Więc raczej to jest gameplay.

  42. @LoupPrzecież BF i tak bije CoD’a na głowę…

  43. Ludzie dajcie spokój tej paronoi! Jak można szaleć za grą która na razie składa się z 2 gameplayów?!

  44. @ Abuk96 Ciekawe od kiedy? To przecież CoD przez te wszystkie lata bił BF w liczbie sprzedaży. Tak samo będzie i tym razem. BF3 wygląda na dobrą grę ale jak dla mnie sam jej wygląd nie wystarczy. CoD i tak wygra.

  45. Drogie dzieci, nie ekscytujcie się jedną gra na maxa, oglądając jak dotąd dwa mizerne gameplaye. I co z tego że ładnie wyglądały? Dla mnie to za mało!

  46. CoD’a wydają już po raz 'enty i coś czuję że nic zaskakującego nie wymyślili przez ten rok. Poza tym multi w CoD’ie jest typową nieodmóżdżająca napier…niczanką w BF jest lepszy element strategiczny.

  47. sorry miałem na myśli odmóżdżająca (bez nie)

  48. Ten trailer jest słaby… Nie ma tu nic ciekawego tylko tak zwany „odgrzewany kotlet”. Bieganie fajnie wygląda:). Ogólnie to dla nich najlepszą strategia na reklamę jest to by robić ją długo. Bo jak CoD pierdutnie to po reszcie gier zostaną tylko resztki. CoD zawsze będzie miało najlepszą reklamę, choć z 2 strony CoD nie ma sesji w playboy-u 😉

  49. @Auror który nie odpowiada większości graczy, co mówi liczba sprzedaży.

  50. @Loup prosze cie o nie wyzywanie od dzieci , nie wiem ile masz lat ale pewnie z 1 osoba ktora tu pisala ma wiecej lat niz ty.

Dodaj komentarz