16.04.2011
Często komentowane 517 Komentarze

Battlefield 3: Nowy trailer czyli 12 najgorszych minut w życiu Bobby´ego Koticka [WIDEO]

Battlefield 3: Nowy trailer czyli 12 najgorszych minut w życiu Bobby´ego Koticka [WIDEO]
Był milion fanów na Facebooku czy nie - nie ma to znaczenia. Obiecany przez Electronic Arts trwający aż 12 minut gameplay z Battlefielda 3 trafił do sieci! Bobby Kotick patrzy w tej chwili w ekran i z rosnącym przerażeniem myśli: "Co ja teraz powiem naszym akcjonariuszom?!? Już po Call of Duty...". Czy nie?

Gameplay prezentuje w całości poziom, którego fragmenty mogliśmy obejrzeć na poprzednich filmach z rozgrywki. W oparciu o tę właśnie misję nasz wysłannik napisał zapowiedź, którą możecie przeczytać w urodzinowym numerze CD-Action.

12 minut z rozgrywki z Battlefielda 3:

517 odpowiedzi do “Battlefield 3: Nowy trailer czyli 12 najgorszych minut w życiu Bobby´ego Koticka [WIDEO]”

  1. Z tego co mi wiadomo te filmiki są z wersji pre-alpha gry i maja za zadanie pokazać możliwości nowego silnika więc nie wiadomo jak na 100 % będzie wyglądała rozgrywka….

  2. tak serio to ja tu nic mega o$om nie widze to nowa moze dobra gra, a cod to cod silna marka wiec gdybanie kto wygra nawet nie ma sensu -.-

  3. Bo ludzie rzucą się na wszystko z napisem Call of Duty na pudełku

  4. ale kogo to obchodzi że sie lepiej sprzeda? ale wkońcu ludzie zrozumieja że BF jest lepszą grą!!

  5. SweetHardcore 16 kwietnia 2011 o 17:55

    Jeśli ktoś mówi , że CoD to [beeep] , to ja powiem że Battlefield 3 to [beeep] w ładnym papierku. DICE zrzyna patenty na gameplay z Acti , tyle że ubiera je w ładne szaty i co najgorsze wychwala to jako główną zaletę. Ciągle słyszymy tylko o grafice i pokonaniu CoDa , a za robotę się nie wezmą…|Jak narazie takie mam zdanie o tej grze.

  6. „rumcajs7893|ale bez kitu granatem odłamkowym nie da się pół muru rozwalić” |Skąd wiesz ? Próbowałeś ? Jakbyś chciał wiedzieć to da się .

  7. Ja tam wybieram BF3 jak na razie. O multi jestem spokojny, bo wiem co mogę się spodziewać w tym temacie od DICE. Nie jestem ślepy, i nie będę kupował COD-a dla samej nazwy, bo to nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. No chyba, że nowy COD pokaże wyższy poziom. Na razie o nim cicho.

  8. Mateolen@ No to dawaj młody, że tak powiem „przy kozacz” i pokaż ile jesteś wart!

  9. putmao a w domu tak swoim już zrobiłeś?

  10. BC2 jakoś jest lepsze od BLACK OPS !!! mi się tylko MW 2 podobało z wszystkich codów

  11. BF i CoD to 2 różne gry. CoD to typowa strzelanka typu closecombat a BF to pełnowymiarowa wojna. Jak chcesz po prostu postrzelać do kolesi to odpalasz CoD’a a jak chcesz trochę pobawić się w taktykę to odpalasz BF’a. Dla każdego coś ciekawego

  12. rumcajs7893 rucalem takim granatem na poligonie i moge potwierdzic slowa Putmao

  13. Mateolen@ Weezma nie tylko ze względu na nazwę ale i z szacunku dla całej serii. Z BF bywało to różnie. Poczytaj sobie na necie a zobaczysz że na świecie jest więcej graczy w CoD`zie. Lud przemówił! Nie ważne jakby ten BF3 byłby dobry nie pokona jakiejkolwiek części z serii Call of Duty

  14. Loup nie mam czasu na ciebie idę grać więc „rób tu porządek”

  15. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:00

    Cd-action zaczyna mi przypominać dzieci na podwórko. „HAHA Ojojojujujujoj!!! Kotick dostanie zawału, Kotick dostanie zawału! HAAHAHAHA Ojejciu jej!” Dajcie spokój gdzie go to ma przyprawiać o ból czegokolwiek jak i tak masa kupi idiotycznego kotleta o nazwie Call of Duty.

  16. Oni grają na konsoli czy na PC?

  17. Aargh gra wychodzi jesienia a ty piszesz o slabym AI?Naprawde sadzisz ze do jesieni nie poprawia AI, a poza tym to na bank wersja Alpha albo Pre Alpha więc duzo moze sie zmienic

  18. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:01

    Loup w jakości BF3 będzie lepszy. Ale dla mnie to tempactwo że ludzie czekają na nowego Coda

  19. Wybacz ale na dziś kończę. Może jutro kogoś obsmaruję. Poczekam aż uzbierają się ciekawe komentarze.

  20. wikad pewno na PC bo widać szybkie ruchy kamerą

  21. Rumcajs, bym nie wiedział to bym nie pisał …|Chcesz to spróbuj „w domku” i zobaczysz 😛

  22. **** kogoś to obchodzi ,że kończysz. Konczyć to ty se możesz w klozecie

  23. Aargh => Ale która gra FPS obecnie nie ma skrytów? Twierdzenie, że BF3 kopiuje od COD-a,b o ma skrypty jest bezsensowne! Skrypty były już w stareńskim MOH-u. A czy AI będzie słabe, to się przekonamy w dniu premiery.

  24. żal mi was 😀 kupujta se te windows 7 i battlefielda 3, ale nie oceniajcie gry której nawet nie widzieliscie na oczy i nie wiecie jak bedzie wygladac 😛

  25. Aargh wybacz nie przeczytalem poprzednich stron| 🙂

  26. ok soryy putmao . ale w bc granatem juz tak próbowałem. ale to tylko gra:D

  27. Nie piszcie ze inspirowane CoD’em bo wcale nie jest. Po prost po tylu latach i tylko różnych grach z różnych serii, ze jest naprawdę bardzo trudno wymyślić coś nowego co było by ekscytujące dla gracza. Np. W 98% grach typu FPS jest misja snajperska i/lub rozwalanie helikoptera.

  28. Na Battlefielda 3 czekam w tym roku najbardziej ;] No chyba, że Diablo wyjdzie w tym roku to będzie lista MUST HAVE Diablo III > BF 3

  29. @SadystyczyOrzech twoja wypowiedź jest zajefajna. 😀 |Ja po CoDBO już całkowicie zapomniałem o tych kotletach. Ale nie wiem czy zagram w Battlefield 3, bo słyszałem że ta gra będzie chodzić tylko na systemach 32bit’owych:/ , ja dalej jestem przy starym dobrym XP.

  30. Orzech ma racje … gra w multi w codzie wygląda tak …. bawimy sie w berka na mini malych mapeczkach i strzelamy do siebie jak do kurczaków

  31. Niezła wojna się rozpętała 😀 Ktoś tam wspominał, że przesadzam z unikaniem spoilerów. A ja po prostu chcę zobaczyć te „skoki z urwiska” i inne rzeczy na pełnym ekranie i natywnej rozdzielczości.|@CoD vs BF|Obie gry potrafią być wkurzające, gdy teamy są niezbalansowane, ale kiedy gra się normalnie, to większą przyjemność daje mi BC2. Komuś innemu MW2. Niemniej każdy powinien dać nowemu BFowi szansę, zwłaszcza jeśli nie grał wcześniej w żadną inną część.

  32. Jeśli nie wejdą wkrótce nowe konsole, to czuje ze PC przeżyje druga młodość.|Co prawda większość gier pojawia się na wszystkich 3 platformach ale to PC teraz ma większe pole do popisu

  33. Loup mi juz na PW pokazales ze masz cos z mozgiem wiec nie pokazuj tego calej stronce -.-|panie”doskonaly”

  34. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:06

    Nie no Loup ty kupisz oczywiście SUPER NOWEGO COD’a Z SUPER SKRYPTAMI I EFEKTAMI NIE?! NO TAK!!! CALL OF DUTY JEST NAJLEPSZE!.

  35. Mateolen => Podobne odczucia miałem w nowym MOH-u. Gra tak samo przypominała jakiegoś dzikiego berka, a kulkę można było otrzymać pół sekundy po respawnie, bo mapki były wręcz klaustrofobiczne.

  36. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:08

    Hahah 😀 Ludziska jak myślicie tak swoją drogą? Kupi więcej osób nowe Call of Duty czy mniej niż w BO? Jeżeli więcej to się będę martwił o ten świat…. Nie no rozumiem CoD jako FPS jest fajny ale jak zobaczyłem te BO to już wiem że koniec serii. Dziękuję ale postoję wolę czekać na coś ciekawszego.

  37. Wy się kłócicie z Loud, ale jaki nowy CoD by nie był i tak kupi go więcej osób mówię to mimo, że nie przepadam za polityką pana Koticka.

  38. MoH to nie BF. W mohu przynajmiej mapki były większe

  39. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:09

    Nowy MOH to też niewypał. Gra przeszła bez echa. No może nie licząc ludzi mówiących jakie to było słabe 😛

  40. SadystycznyOrzech 16 kwietnia 2011 o 18:10

    Właśnie Witcher14 i to jest smutne.

  41. Skończcie już z tymi tytułami newsów z gameplay Battlefield 3 o Bobby Kotick, bo to jest już żałosne.

  42. Bf3 ma elementy z Cod? no tak,a jak inaczej ma wyglądać poruszanie się taktyczne marine,strzelanie,i inne elementy które zawsze są w tego typu grach?.Tyle że Bf3 ma jeszcze niszczenie otoczenia,a odworowanie broni jest bardzo detaliczne.

  43. SadystycznyOrzech => Wiem, że więcej osób kupi nowego COD-a niż BF3, ale ogromne znaczenie będzie miało to, że w BF3 idzie zagrać tylko na 64 bitowych systemach. Masa osób ma niestety wciąż XP (w tym ja, ale na bank kupuje WIN7). To ograniczy sporo sprzedaż BF3.

  44. 2 sekundy, począwszy od 11:51. Samoloty. Są samoloty, są mapy wystarczające, aby je wykorzystać, czyli bedą po prostu wielkie. Dziękuje, BF3 wchodzi na preorderze.

  45. Dokładnie. MoH był tak samo nijaki jak Homefront. Dzisiaj albo wprowadzasz zupełnie nową jakość(BioShock), albo idziesz wytyczonymi przez siebie ścieżkami(BF i CoD). Próby łączenia tego zawsze są niewypałami vide MoH właśnie.

  46. @SadystycznyOrzech |Znam też ludzi którzy kupują CoDa MW2 potem kupują BC2 i śmieją się z MW2, a potem kupują BO i weź tu zrozum świat

  47. smd87 ale jak sie nie myle to wyszly Wnidowsy XP 64 bitowe

  48. @SadystycznyOrzech Zadziwię cię: tak jak zawsze kupię…. BF.

  49. http:pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_XP_64-bit_Edition

  50. Podoba mi sie. Preorder będzie. 🙂 |Swoją drogą, zauważyliście że w tym ckmie na pace pickupa (tego ze screena w newsie) nie porusza się taśma podczas strzelania? 😛

Dodaj komentarz