25.10.2011
Często komentowane 182 Komentarze

Battlefield 3: Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych w historii EA [WIDEO]

Battlefield 3: Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych w historii EA [WIDEO]
Dzisiaj swoją amerykańską premierę ma nareszcie Battlefield 3. Z tej okazji Electronic Arts podzieliło się ze światem najświeższymi danymi dotyczącymi zamówień przedpremierowych gry. Było ich tak dużo, że produkcja zaliczyła najlepszy debiut spośród wszystkich dotychczasowych FPS-ów EA.

Jak poinformowali przedstawiciele Electronic Arts, liczba zamówień przedpremierowych na Battlefielda 3 sięgnęła blisko trzech milionów. Dane te pochodzą z dnia wczorajszego.

Oznacza to, że – jak pochwaliło się EABattlefield 3jest największą premierą w historii firmy w gatunku FPS-ów”. Sama gra do Europy – a wiec także Polski – trafi w najbliższy czwartek.

Z kolei studio DICE opublikowało pięcioczęściowy zapis z prezentacji gry na imprezie GeForce LAN 6. Nagranie już co prawda widzieliśmy, ale było ono w nienajlepszej jakości i zostało nakręcone kamerą. Poniższe filmy wyglądaja znacznie lepiej.

#1:

#2:

#3:

#4:

#5:

182 odpowiedzi do “Battlefield 3: Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych w historii EA [WIDEO]”

  1. Pro tip: kilka postów wcześniej dałem linka. Tam jest napisane jak ominąć te blokadę i grać już dzisiaj. W singla i multi.

  2. w kazdym razie … to nie jest ani troche sprawiedliwe ;( obraze sie na dice jak bede musial jutro sluchac jak bedzie mowil jaki to bf jest wspanialy i wgl.

  3. Witam,|ktos wie,czy bedzie mozliwa zmiana jezykow.

  4. @rumcajs|Na średnich Ci pójdzie spokojnie. Na High będą spadki FPS. Ale nawet na low ta gra wygląda niesamowicie.

  5. No tak,|ale mi chodzi o to czy bedzie mozliwa zamiana jezykow na oryginalna z polskiej wersji…

  6. Czyżby atak „hejterów ” ?| http:www.metacritic.com/game/pc/battlefield-3/user-reviews

  7. Największa Głupota…….Nie wiem jak wam ale mi, Po wsadzeniu płyty BF3 Uruchamia się instalator ORIGIN i pobieranie gry z neta. ]|Nie wiem jak zainstalować grę z 2uch śmierdzących płyt DVD. Może ktoś wie?

  8. Może mi ktoś powiedzieć czy gra już jest dostępna do kupienia w empiku?(w sklepie stacjonarnym)

  9. Ja już mam BF3 i go instaluję 🙂 Ultima RLZ!

  10. Dziś przyszła przesyłka z gram.pl w wersji na PS3, gra wymiata i jak dla mnie jest świetna, jednak jeżeli ktoś oczekiwał grafiki z trailerów to się może zawieść… |@Alexanderexis |Jest zmiana języków, do wyboru: Angielski, Hiszpański, Rosyjski, Polski…. |Jest też opcja wyłączenia napisów w grze.

  11. To ide zamawiac

  12. Cytat: „Sama gra do Europy – a wiec także Polski – trafi w najbliższy czwartek.” Ta na pewno wiec Piotrek66.

  13. Ja już dostałem mój egzemplarz!!!!

  14. Ja tez mam już swoje pudełko z gra w edycji limitowanej. Szkoda, że trzeba czekać do czwartku z odpaleniem gry.|@Bako|Jak masz płytę w napędzie to Origin sam powinien wykryć i zgrać dane z płyty. Przynajmniej u mnie tak było, i gra się zainstalowała z płytki w jakieś pol godzinki ;]

  15. @mcebula98|? O co ci chodzi? Gra na prawde trafi do Polski w czwartek, czyli 27 października.|A teraz pytanie do innych. Da się gre zaistalować z płyty? Czy można tylko pobrać z Origina? Jak tak, to bez sensu są te płyty, ale pewnie ich nie dali tak sobie, więc pewnie da się zaistalować z płyty.

  16. @Bako123 żeby grać w BF3 musisz mieć zainstalowane Origin i mieć na nim konto. Interfejs menu w BF3 zastąpiony został… no nie wiem jak ci dokładnie wyjaśnić: Originem. Rozumiesz?

  17. bf3 jak windows, już przed premierą scrackowane.. Dobrze, że ta gra opiera się na multi a single jest „dodatkiem”

  18. a ja już gram 😀 polecam filmik instruktażowy na YT

  19. Ach to czekanie do czwartku 😛 Jak przeczytałem komunikat o premierze to o mały włos pudełka nie zjadłem, później chciałem cracka ściągać… Ale się całe szczęście opanowałem. Konsolowcy w kampanię już sobie grają no 🙁 Co do instalacji to wg mnie jak jest w origin napisane „pobieranie” to i tak z płyty jedzie, ponieważ u mnie to trwało 20 min i „ściągało” się z prędkością ponad 9mb/sek. Nie sądzę, żeby mój internet osiągnął taki wynik. Więc bez obaw, gdy jest napisane „pobieranie”. Pozdrawiam 🙂

  20. jutro będę miał swój egzemplarz 😛

  21. Moje doszło dzisiaj o 16:00 😀 Kurierem przez allegro bo na gram.pl wtedy nie mieli a na drugi dzień na złość już normalnie sprzedawali no ale na allegro też doszło 😛 Ale i tak my Polacy zagramy dopiero 2017 no ale można nacieszyć się książeczką i pudełkiem oraz instalką gry 😛

  22. Ależ obszerna ta książeczka ;D

  23. Poprawka, zagramy 27.10.11 😛 Nie wiem jak ja to wtedy napisałem 🙂 Sry za spam.

  24. A ile jest tych zamówień ktoś wie? Ciekaw jestem

  25. U mnie CD1 instalował się tak długo, jakby pobierało z internetu, chociaż napędem mieliło bez przerwy i płytka była gorąca. CD2 poszło trochę szybciej.|Tak z ciekawości: macie na pudełku „edycja limitowana” czy „limited edition”? 🙂 |I jeszcze ktoś tu wspomniał o karcie 5770… Też ją mam, karta najwyższych lotów to to nie jest, ale jeszcze nie było gry, która by mi na niej nie poszła – większość nowych działa bez problemu na wysokich ustawieniach ;]

  26. U mnie 2h temu był kurier 😛 Właśnie instaluje, zamawiałem na gram.pl

  27. u mnie wszystko poszo jak się okazuje w 20 minut. I też się zorientowałem że to jedzxie z plyty jak zobaczyłem prędkość rzekomego „pobierania” 9MB/s. przy dwóch megabitach to nieosiągalne

  28. Kumpel dzisiaj na PC dostał BFa3, gram.pl bodajże. W pudełku, z tego co widziałem miał ulotki i skrawek karteczki z cd-keyem. Spodziewałem się większej instrukcji jak na BF3, bo to nie byle gra i mogli się przynajmniej przy tym tytule postarać. Ja osobiście kupię grę na PC w grudniu. 😛

  29. Kurcze.. mogliby chociaż kampanie singla przedpremierowo udostępnić ;/

  30. Ja już zainstalowałem czekam do 27 😀

  31. Ja też już zainstalowałem, nie mogę się doczekać a to jeszcze dwa dni 😀

  32. A ja już zainstalowałem i gram w multi i singla 😛

  33. ludzie zmieniajcie ustawienia lan i dziala wszystko

  34. @makabreska|a jak to się robi. bo ja zielony w tych sprawach jestem

  35. Ktoś zna jakieś legalne obejście czekania do 27 ?

  36. Ja też kupuje BF’a 3 dopiero w Grudniu, bo wtedy mam kasę na tę gierę. Świetny przezent do buta 6Grudnia 🙂

  37. panel sterowania siec-polaczenia-ustawienia sieci lan -wlacz serwer proxy i wpisujecie adres 210.107.100.251 port 8080 i uruchamiacie kilka sekund i wystartuje pozdrawiam wszystkich narzekajacych co nie potrafia poszukac w necie multi nie sprawdzalem jeszcze aha i jest to legalne nie wklejacie przeciez cracka tylko przekierowujecie swoje ip

  38. ok dzieki Makabreska.. Wszystko działa ! ! ! ! 🙂

  39. Ja już też mam. Zaraz instalka i do czwartku czekać. @ Feinvellius zgadzam się. Mogliby chociaż to ;/

  40. a jaką kupić za 200-300 zł?

  41. @MAKABRESKA o powiedz mi jeszcze co z save? Czy później mogą wystąpić problemy z nieodnajdowaniem zapisów gier itp? Bo nie wiem gdzie się ten syf będzie zapisywał 🙂

  42. Brunei, Cambodia, Cocos Islands, East Timor, Fiji, Guam co to sa wogule za kraje istnieja wogule takie oni juz moga grac w bf3 a my nie tak zawsze jest ze my ostatni heheh na konsolach w polsce graja ale na kompie juz nie a gra podobno byla robiona zeby pc byl na pierwszym miejscu eehh

  43. Dzisiaj kurier dostarczył 🙂 . Juz zainstalowana i czeka do czwartku.

  44. A ja se już gram 🙂 Zmiana IP na Amerykańskie i już 🙂 . Ale te stery nowe do NIVIDY to [beeep]. Więc mam małą prosbę, moglibyście podac link do sterów do GTS250, sprzed aktualizacji do Bety BF3?

  45. jak sie kupuje orginalna gre to sie chce ja wlaczac normalnie a nie przez zmiane ip itp

  46. panowie a moze jakis klan zalozymy ? 😀

  47. no to będę musiał grać na niskich w bf’a:(

  48. Ja zalorzylem jak ktos chce doloczyc to niech pisze do mnie 😛

  49. Mariusz19 > ja chce 🙂

  50. to wyszukaj jakos Ghost Team 🙂

Dodaj komentarz