5
19.04.2018, 05:02Lektura na 1 minutę

Battlefield V: Wszyscy mają battle royale, mam i ja

Call of Duty dostanie battle royale, Red Dead Redemption 2 ponoć też, Tencent robi battle royale, developerzy The Division rzeźbią battle royale, Cliffy B wydał battle royale, GTA ma battle royale... zagadka: kogo jeszcze brakuje?

Pamiętajcie, że pozostajemy w sferze plotek i domysłów, w końcu „piątka” nie została nawet oficjalnie potwierdzona (aczkolwiek w marcu wyciekała wyjątkowo często). Jeśli jednak wierzyć źródłom GamesBeat, w DICE trwa prototypowanie trybu battle royale. I czas najwyższy, bo konkurencja (Call of Duty: Black Ops 4) ponoć ma wystartować bez kampanii, ale za to z trybem inspirowanym PUBG-iem i Fortnite’em.

Według informatorów portalu mało prawdopodobne, by tryb wystartował w momencie premiery „piątki”, pod koniec tego roku. Prawdopodobnie otrzymamy go później, w ramach darmowej aktualizacji albo jako samodzielny produkt. Electronic Arts odmówiło komentarza w tej sprawie, ale na doniesienia GamesBeat warto zwrócić uwagę, bo to oni ujawnili drugowojenne realia nadchodzącej produkcji i to oni opowiedzieli nam coś niecoś o jej kampanii, co-opie i loot boksach.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane