Bestsellery w USA (dane z 23.11-29.11)
Dodatek do Warcraft wciąż na topie. Na listę najlepiej sprzedających się w USA gier pecetowych wraca zaś nieoczekiwanie... BioShock.
Ten niezwykły shooter pojawił się na miejscu czwartym, co zapewne wynika z faktu, że obniżona została jego cena (grę można nabyć w USA za 11 dolarów). Jak widać nie tylko w Polsce reedycje cieszą się wielką popularnością. Zresztą również Assassin’s Creed sprzedawany jest za 11 „zielonych”. Cała lista prezentuje się następująco:
Czytaj dalej
-
2Pathologic 3 to intelektualna uczta, po której w innych grach czegoś wam będzie brakowało [RECENZJA]
-
3Twórca Peak wyjaśnia logikę stojącą za jego ceną. „4 dolary to nadal 5 dolarów, 3 dolary to 2 dolary, a 2 dolary to jak za darmo”
-
1Nie tylko gracze kochają Bloodborne’a. Nawet sam Hidetaka Miyazaki twierdzi, że to „wyjątkowa gra”
-
Nowa gra Petera Molyneux z datą premiery i kolejnym trailerem. Debiut Masters of Albion jest już naprawdę blisko

// W US i A bez zmian 🙂
// Może tak w Polsce BioShock w taniej serji bez internetowej aktywacji 🙂