Bethesda pracuje nad trzema nowymi tytułami
W rozmowie z serwisem Glixel o planach na przyszłość wypowiedział się Todd Howard, producent wykonawczy w Bethesda Game Studios. Jak mówi:
Obecnie pracujemy nad dwoma większymi projektami. Nie mogę o nich wiele powiedzieć, ale są większe niż cokolwiek, nad czym pracowaliśmy do tej pory. Są trochę „inne”, ale zdecydowanie w stylu, z którym jesteśmy kojarzeni.
Warto zaznaczyć, że żaden z powyższych projektów nie jest ani odświeżonym Skyrimem na Nintendo Switch, ani Falloutem 4 VR. Bethesda dłubie też przy nowej grze mobilnej. Howard powiedział, że pracując nad Falloutem Shelter, nabrał bardzo dużo doświadczenia w tym zakresie. Przyznał też, że tytuł był dużym zaskoczeniem – swoimi kryptami zarządza już 75 milionów graczy.
Czytaj dalej
-
W Warhammer 40,000: Boltgun 2 zagramy Siostrą Bitwy. Ujawniono drugą...
-
Czuliście, że wasze strzały w Battlefieldzie 6 nie trafiały wrogów? Twórcy gry...
-
Aktorka z Silent Hilla f podbiła internet streamem z gry. Jej transmisja...
-
Zapraszamy na Splat!Film Fest 2025. Od 28 października na festiwalu zakupicie CD-Action...
54 odpowiedzi do “Bethesda pracuje nad trzema nowymi tytułami”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

*Bigger
@Wszczebrzeszyn no z ostatnim zdaniem się nie zgodzę bo każdy wydaje pieniądze na to na co ma ochotę i nic choroba czy niska inteligencja nie mają do tego ale masz rację, że mniejsze światy są lepsze zwłaszcza że w grach bethesdy możnaby je łatwo rozbudować przez mody.
Wszczebrzeszynie – takie teksty tylko świadczą o twoich wąskich horyzontach umysłowych. Równie dobrze ja mógłbym stwierdzić, że np. jak ktoś jest dorosły i ogląda anime to jest idiotą.
a ten kto piraci produkty bethesdy jest madry? wez sie zastanow gosciu