19.11.2015
6 Komentarze

Beyond: Dwie Dusze już w przyszłym tygodniu [WIDEO]

Beyond: Dwie Dusze już w przyszłym tygodniu [WIDEO]
O tym, że Beyond trafi na PlayStation 4, wiemy od dawna, a domyślaliśmy się jeszcze wcześniej. Teraz znamy już datę. Okazuje się, że dzień, na który wszyscy czekaliście nastąpi wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Za kilka dni.

Premiera Beyond: Dwie Dusze w wersji cyfrowej na PS4 już 26 listopada. Tak, to za tydzień. Natomiast wersja fizyczna ukaże się razem z Heavy Rain drugiego marca 2016. Poniżej trailer.

6 odpowiedzi do “Beyond: Dwie Dusze już w przyszłym tygodniu [WIDEO]”

  1. Dostałem małego zawału podczas czytania, gdy doszedłem do fragmentu „(…) Heavy Rain 2 (…)” 😀

  2. Dawid „spikain” Bojarski 19 listopada 2015 o 17:43

    @Aztek: lol, faktycznie, zmieniam, żeby nikogo nie mieć na sumieniu 😀 Sorry!

  3. Holy [beeep]!!! Willem Dafoe, Ellen Page oraz (wait for it) Hans Zimmer! Ja chcę to na PC! W ogóle chcę więcej ambitnych tytułów na PC ;( (histeria!)

  4. na PS3 wyglądało to po prostu świetnie, więc jedyny sensowny zakup będzie wtedy, kiedy jeszcze ktoś nie grał na trzeciej czarnulce.

  5. Remasterstation 4

  6. @infrashock Obsada i oprawa mistrzowska, ale tu niestety się kończy ambicja twórców. Scenariusz i mechanika wyborów sprawiły, że ta gra była kompletnym gniotem. Co do mechaniki, to czujesz się jakbyś naciskał play cały czas, bo i tak twoje wybory nie mają znaczenia. Scenariusz jest delikatnie mówiąc bez sensu, z płytkimi, nietrzymającymi się kupy motywami, banałami, jednowymiarowymi postaciami, a to wszystko podlane kiczowatym patosem Davida Cage’a. Zawiodłem się strasznie na tej produkcji 🙁

Skomentuj