4
26.05.2017, 09:20Lektura na 1 minutę

Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na E3

Ale o grze ponoć jeszcze w tym roku usłyszymy.


Mateusz Witczak

Zapowiedziane 9 (!) lat temu Beyond Good and Evil 2 znów jest na językach. A to pojawiają się pogłoski, zgodnie z którymi gra wciąż znajduje się w preprodukcji, a to wycieka potencjalna data premiery wraz z informacja, iż rzecz będzie w zasadzie rebootem, wreszcie Laura Kate Dale oznajmia: BG&E2 ma być czasowym ekskluziwem na konsolkę Nintendo Switch.

Dobrym momentem na przecięcie (bądź potwierdzenie) plotek i spekulacji byłoby tegoroczne E3. Tyle tylko, że twórca tej (daj Bóg) serii, odpowiedzialny również za Raymana projektant Michael Ancel, nie pozostawia na Instagramie wątpliwości. Jade i Pey'j nie pojawią się w Los Angeles.


Nie jestem pewien, czy E3 byłoby najlepszym miejscem na pokazanie [Beyond Good & Evil 2], ale pracujemy nad grą. Jeszcze w tym roku powinniście usłyszeć o tytule!


No cóż, czekamy. W międzyczasie przypomnijmy, że równolegle Ancel pracuje nad Wild, nową marką, w której wcielimy się w panującego nad przyrodą szamana.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane