11
3.01.2017, 16:24Lektura na 1 minutę

Beyond Good & Evil czasowym ekskluziwem na Nintendo Switch?

Przy okazji: znamy szczegóły na temat RPG z Szalonymi Kórlikami i postaciami ze świata Mario. A także Rayman Legends.  

Być może na nowej konsoli zabraknie kolejnej części serii Mass Effect, ale wygląda na to, że Nintendo trzyma w rękawie kilka innych asów. Laura Kate Dale, nieprzebrane źródło przecieków o Switchu (któremu ufać zwyczajnie należy) podzieliła się na swoim Twitterze kolejnymi rewelacjami.

Dowiedzieliśmy się, kolejno:

...że kodową nazwą Beyond Good & Evil 2 jest "Odyssey". Rzecz będzie ekskluzywna dla hybrydowej konsoli Nintendo... aczkolwiek tylko przez pierwszych 12 miesięcy. Później pojawi się (w wersji cyfrowej, na Switchu będzie też dostępna edycja fizyczna) na pecetach, PS4 i XBO,

...że teaser ww. produkcji jest już gotowy i prawdopodobnie zobaczymy go 13 stycznia, podczas konferencji Nintendo,

...że podczas rzeczonej konferencji zapowiedziany zostanie port Rayman Legends, który powinien trafić na nowy sprzęt w drugim kwartale 2017,

...że wówczas poznamy też pierwsze szczegóły na temat, uwaga, RPG z Szalonymi Kórlikami! (Nie jest jednak wykluczone, że ta akurat produkcja zostanie przesunięta na wrzesień, choć pierwsze przecieki wskazywały, iż będzie to tytuł startowy).

"Sprawdzam" powiemy Dale już za kilka dni.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane