BioShock Infinite: Ken Levine o fabule [WIDEO]
Studio Irrational Games opublikowało drugi film poświęcony BioShock Infinite, na którym Ken Levine opowiada o grze. Tym razem możemy się dowiedzieć się co nieco o fabule, podniebnej Columbii, w której toczyć się będzie rozgrywka, konfliktach trawiących miasto oraz o rządzącej nim grupie Vox Populi.
Fabuła w BioShock Infinite:
Czytaj dalej
-
1Gra za krew. Zróbcie coś dobrego i odbierzcie za darmo nadchodzący polski survival o wampirach
-
Grał w „Breaking Bad”, „The Mandalorian” oraz Far Cry 7. Teraz będzie gościem na Pyrkonie 2026
-
Twórcy Europy Universalis 5 w końcu posłuchali polskich graczy i obniżyli cenę gry na Steamie. Miły gest, ale w funtach i dolarach nadal zapłacimy mniej
-
Arya Stark zamiast Jona Snowa? HBO szykuje nowy spin-off „Gry o tron”

Ta gra jest tak niesamowita, jak żadna inna. Czekam na nią niecierpliwie : D
Wow! Jesli ta gra okaze sie przelomowa to chyba kupie rowniez bioshocki 🙂
Mam obie poprzednie części na pólce, choć wielkim entuzjastą się nie stałem. Niezwykłe – najlepszym jest określeniem tych gier. Infinte tę „niezwykłość” na pewno spotęguje, a jak mocno, to się okaże.
Ciekawe, ciekawe, nie powiem 🙂
@TreKronor Mam tak samo 🙂
Kurczę z tego co dotychczas widziałem to widziałem tylko skrypt na skrypcie.
@latouffe toż to grzech nie zagrać w 2 pierwsze bioshocki a co do gry to ciężko będzie jej przebić klimat bioshocka ciekawe też co ken levine stworzy po infinite
TreKronor zmień sobie wizerunek awatara
@DanteCZYsnake – popieram
MUST HAVE. Tyle w temacie 😉
Bioshock, a nie jakieś tam Cody i BFy <3