23.10.2010
Często komentowane 104 Komentarze

BlizzCon 2010 ? piąta klasa postaci Diablo III, DOTA w StarCrafcie II i kilka innych ciekawostek [WIDEO]

BlizzCon 2010 ? piąta klasa postaci Diablo III, DOTA w StarCrafcie II i kilka innych ciekawostek [WIDEO]
Kolejne święto fanów Najlepszych Przyjaciół Pecetowców, czyli Blizzard Entertainment ruszyło! Oto, czego dowiedzieliśmy się w pierwszym dniu tegorocznego BlizzConu.

Po pierwsze i najważniejsze, ujawniono piątą klasę postaci Diablo III, czyli dzierżącego w każdej garści po jednej kuszy Demon Huntera. Łowca demonów będzie specjalistą w walce na dystans, zasypując wrogów m.in. strzałami, bełtami, nożami, granatami i bolasami. W akcji możecie go (a raczej ją, bo Blizzard przezornie do „promocji” zaangażował gładkolicą niewiastę) obejrzeć na poniższym zwiastunie i w naszej galerii.

Finałowy skład na trzeci mecz z Panem Terroru przedstawia się więc następująco:

  • Barbarian
  • Witch Doctor
  • Wizard
  • Monk
  • Demon Hunter
  • Dla tych, którzy uporają się już z kampanią Blizzard zapowiedział tryb drużynowych aren PvP, w których to czary, pociski i urwane członki będą latać po ekranie. A zresztą zobacie sami zwiastun:

    Tymczasem w świecie StarCrafta II… okazało się, że nadchodzą cztery nowe darmowe mapy. A raczej mody, tyle, że nie fanowskie, a oficjalne i przedstawione z odpowiednią pompą. Są to:

  • Aiur Chef, w której… gotujemy pyszne obiadki na pohybel wrogim graczom
  • Left 2 Die – czyli obrona bazy przed hordami zainfekowanych (czyli – niech ja to ogarnę… – mod nawiązujący do gry studia, które tworzy grę nawiązującą do modu do gry Blizzarda…)
  • StarJeweled – na jednej połowie ekranu układamy kolorowe kamyczki wpływając na krwawą bitwę toczącą się na drugiej
  • Blizzard DOTA – twórcze podejście twórców do hitowego fanowskiego modu
  • Oprócz tego w trakcie BlizzConu rozegrany zostanie turniej, na który zaproszono szesnastu zawodników z ośmiu stron świata (a wśród nich m.in. DeMusliM, TLO, NEXGenius, MakaPrime, HuK, SeleCT, DIMAGA, White-Ra… a zresztą, kto śledzi scenę ten wie, a kto nie…, tego zachęcam 😉 ).

    104 odpowiedzi do “BlizzCon 2010 ? piąta klasa postaci Diablo III, DOTA w StarCrafcie II i kilka innych ciekawostek [WIDEO]”

    1. Kolejne święto fanów Najlepszych Przyjaciół Pecetowców, czyli Blizzard Entertainment ruszyło! Oto, czego dowiedzieliśmy się w pierwszym dniu tegorocznego BlizzConu.

    2. coraz lepiej 😀

    3. and who will lose their ear. Najlepszy tekst 😀

    4. Taki… diaboliczny wiedźmin :] Zresztą, Geralt, bądźmy szczerzy: baba lepiej nadaje się do tego fachu…

    5. No i już wiem kim zacznę grać w Diablo III

    6. jak narazie kazda klasa mi sie podoba

    7. fajna postać ZAGRAM

    8. Kusza…Kusza automatyczna… Dwie kusze automatyczne jednocześnie.

    9. spox ja bede gral wotch doctorem i lub Wizard i oczy wiscie barbarian 🙂

    10. eno napewno zagram niezła postac tyle lat juz się czeka na diablo 3 to i na to poczekam

    11. Dla mnie nudna postać,nic odkrywczego.Nie będę nią raczej grać mnichem zresztą też bo widząc filmiki to nie wykorzystali jego potencjału

    12. Ciekawe kiedy podadzą informacje o następnej części SC2.

    13. Mówiłem 😛 , nie było zapowiedzianej postaci „strzelającej”

    14. Lipa nie będzie postaci w typie paladyn, Boski champion itd 😛 a liczyłem ,że właśnie taka klasa zajmie te ostatnie miejsce 🙂

    15. A ja sie pytam kiedy premiera ?

    16. Hmmm…mi się tylko tak wydaje, czy Blizzard wzorował się lekko na Witch Hunters z Warhammera?. Nie żeby to było coś złego oczywiście.

    17. Moja Ci ona! 😉

    18. Dlaczego mam wrażenie, że demon hunter jako kobieta. Przypomina Kasumi z Mass Effect 2 ? Mam na myśli twarz i kaptur. I dwa. Rozgrywkę przypomina nieco zabójczyni z Diablo 2 LOD. 🙂

    19. More DPS fcking n00bs -50DKP ;p Blizzard wprowadza nowa mode teraz napiersniki u kobiet niestety nieexponuja piersi ale za to sa buty z obcasami 🙂 Taki całkiem ciekawy zwiastun ale nie porywczy.

    20. Mmm. Amazonka + asasynka = Demon Hunter. Mmm.

    21. Niech no ja zrobie takiego huntera z lekką zbroją i mega-wypierd-wypas kuszą, to ludzie będą uciekać przemną

    22. kusza samopowtarzalna. Ha

    23. Muszę was zmartwić, ale kusza samopowtarzalna to autentyczna broń używana w pewnym okresie czasu. Diablo 3 to coś na co czekam od lat. Mody do StarCrafta natomiast bardzo miło mnie zaskoczyły :]

    24. Zawsze mnie bawią takie serie z łuku/kuszy na co komu CKM 😉 |Nie rozumiem postaci strzelających w takich grach strzel-ucieknij-znowu strzel a jak dogoni to bieda

    25. Właśnie, te samopowtarzalne kusze mnie urzekły, ciekawe ile będą kosztować 😀

    26. The Little One. Ten ziomek wymiata. Chciałbym pykać tak jak on mimo iż jestem Zergiem a on Terranem. 🙂

    27. Znając Blizzarda zostało jeszcze jakieś 5 lat do premiery, radujmy się! 🙂

    28. No to ja już wybrałem swoją klasę pokaże demonom gdzie raki zimują. Muahahahahahahah ( okrutny śmiech nad wybitymi demonami)

    29. A podali coś o datę czy przynajmniej rok w którym d3 się pojawi?

    30. ja bym wolal diablo w formie fps-a

    31. Matko, co to za pancerz? Co to za kusze?! Pisali tą klasę pod wpływem Żołnierzy kosmosu, czy jak? Chyba jedyna klasa, którą nie zagram :/

    32. Na 101% wybiorę Witch Doctora ale muszę przyznać że Demon Hunter wygląda kapitalnie…

    33. Bardziej amazonka + zabójczyni z D2:LoD = demon hunter w D3 🙂 |W sumie to mnie powoli sama muzyka nastraja do wyczekiwania na Diablo 3 😀 |”I w końcu… Pewnego dnia… nastanie… PIEKŁO!!!” – (Chyba kupię nawet kolekcjonerkę, jak wydadzą – aż tak się nakręcam na Diablo III) 😀

    34. @bourbonKid.|Żartujesz? Prawda? PRAWDA? To by zniszczyło cały klimat, wszystko.

    35. Zwiastun świetny:).Ale najpierw zagram chyba Witch Doctorem a potem wszystkimi po koleji:)Już się nie moge doczekać!Pan grozy nadchodzi wielkimi krokami:D.

    36. AWSOMNESS!!! Aaaaeee 😀 Nie mogę się doczekać! Tylko kiedy ta premiera : Pewnie kochany Blizzard najpierw wyda pozostałe części SC2.

    37. Jak oglądam te filmiki to mi się od razu chce zagrać w jakiś h&s

    38. Toż to Sylvanas! Sam pomysł automatycznie przeładowujących się kusz sprawił, że nieco się krzywiłem, jednak sam gameplay to czysty miód. Byle do premiery!

    39. Blizzard robi bardziej epickie zwiastuny niż niektórzy gry…Przedstawiona powyżej postać kojarzy mi się z tą babką co strzelała w Torchlight, tylko że tam są pistolety. A właśnie… idę na Torchlight, bo mi zwiastuny smaka narobiły…

    40. Ehhh może deadthspank na troche sieczenia i rabania starczy

    41. Czyli oprocz Aren Diablo nic ciekawego? Kiedy beda newsy o WoW?

    42. Matko…idę do piwnicy skończyć wehikuł czasu.Ja chcę Diabloooooo!!!!!

    43. Ja w D2 najwięcej barbarzyńcą grałem, ale teraz chyba pierwsza klasa którą zagram, to będzie Monk. Podoba mi się ta klasa, ale Hunter też świetny. Ciekawe czy będą towarzysze w singlu jak w 2. Mam nadzieję, że tak.

    44. Wow i mamy sylvanas mix z d2 assasin i amazon lol najlepsza postać do tej pory.

    45. Demon Hunter jakoś nie prezentuje się najlepiej…

    46. No to już wiem kim będę grał w diabełku ^^|Na jej widok przypomniała mi się tapeta bliza z Wow-a przedstawiającą sylvanas. Uderzające podobieństwo 😀

    47. Left 2 Die – Left 4 Dead…|BLIZZARD ŚCIĄGA !

    48. @Senshin dobrze, że przynajmniej od najlepszych ;]

    49. Dzisiaj 2 dzień, może dowiemy się coś o dacie premiery.

    50. Blizzard jak zwykle szykuje dla nas kapitalną grę pewnie będzie kosztować|ze 2 stówy.Sergi i tak zagrasz tą postacią choćby z ciekawości…

    Dodaj komentarz