4
9.09.2016, 11:42Lektura na 1 minutę

Bloodstained opóźniony [WIDEO]

Następca Castlevanii (a zarazem jeden z największych "growych" sukcesów w historii Kickstartera) potrzebuje więcej czasu. Znacznie więcej czasu.


Mateusz Witczak

Ritual of the Night, crodwfundingowy prymus (zebrano ponad 5,5 mln dolarów!) nie ukaże się - jak pierwotnie zakładano - w 2017, ale dopiero na rok później. Kiedy jednak dokładnie - na ten moment nie wiadomo.

Ekipa Kojiego Igarashiego serwuje nam tyleż banalny, co istotny powód zwłoki - studio chce bowiem, by produkcja spełniała jej wewnętrzne wyśrubowane standardy jakości.

Cóż, po wtopie, jaką okazał się "duchowy następca" Mega Mana (tj. Mighty No. 9, też zresztą wielokrotnie przesuwany), Bloodstained ma trudne zadanie. Musi bowiem - na spółę z trzecim Shenmue - udowodnić, że finansowanie społecznościowe wciąż ma sens i może owocować nie tyle tytułami dobrymi, ile wybitnymi. I chyba warto dać mu w tym celu trochę więcej czasu.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze