2
28.05.2021, 15:08Lektura na 2 minuty

Bloodstained: Ritual Of The Night doczeka się kontynuacji

I takie wiadomości lubimy.

Koji Igarashi jest postacią doskonale znaną fanom metroidvanii – współtworzył w końcu legendarne Castlevania: Symphony of the Night i przez wiele kolejnych lat odpowiadał za rozwój całej serii. W 2014 opuścił jednak Konami, by rozpocząć prace nad duchowym następcą Castlevanii: Bloodstained.

Kickstarterowa zbiórka na grę pobiła w swoim czasie wszelkie rekordy (5,5 miliona dolarów) i zaowocowała dwoma tytułami: retro produkcją w postaci Curse of the Moon i właściwym Ritual of the Night. Pierwszy z nich doczekał się swojego sequelu w ubiegłym roku, o kontynuacji drugiego do tej pory nie słyszeliśmy.

Aż do teraz. W prezentacji przygotowanej przez korporację Digital Bros (do niej należy wydawca 505 Games) pojawił się bowiem poniższy slajd:


(Kliknij, aby powiększyć)

Skromne „second version in development” sprawiło, że fanom szybciej zabiły serca, nawet jeśli nic więcej na temat gry nie wiemy.

Zanim ktoś zakrzyknie, że chodzi być może jedynie o wydanie na konsolach nowej generacji – stronę niżej identycznego sformułowania firma używa w kontekście Ghostrunnera 2 („second version” obok „next-gen version”).

Cóż, może usłyszymy coś na ten temat podczas E3?

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane