11
10.10.2012, 11:34Lektura na 1 minutę

Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate?s Booty - Wyciekły informacje o pierwszym fabularnym DLC

Wczorajsze DLC do Borderlands 2 z Mechromancerką przyniosło ze sobą kilka osiągnięć/trofeów. Część z nich zdradza szczegóły o pierwszym fabularnym rozszerzeniu do gry, który ma zwać się najprawdopodobniej Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty.


Piotrek66

Dodatek z Mechromancerką w wersji PS3 wprowadza nowe trofea, a trzy z nich powiązane są z tajemniczym DLC Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty. Brązowe – Gadabout – zdradza, że miejscem akcji rozszerzenia będzie m.in. miasto Oasis.

Trofea to nie jedyne poszlaki związane z nowym DLC. Uważni fani w PC-towej wersji Borderlands 2 natrafili na pliki odnoszące się do dodatku. Prócz nowych głów dla bohaterów, poziomu rzadkości przedmiotów, nowych itemów i bossów znaleziono również opis fabuły w formie fragmentu prologu. Jak czytamy:


Legendy mówią o zaginionym skarbie piasków kapitana Blade’a. O nagrodzie tak wielkiej, iż by ją zdobyć ludzie gotowi są nasączyć piasek krwią. O księżniczce piratów, pięknej i śmiertelnie niebezpiecznej, która nie zatrzyma się przed niczym, by odnaleźć skarb. O potwornym Lewiatanie. O Vault Hunterze, który udał się do pustynnego miasta Oasis, nie wiedząc o okropnościach, które na niego tam czyhały.


Na razie pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź. Ta powinna nastąpić wkrótce – niedawno twórcy Borderlands 2 twierdzili, iż prace nad pierwszym dodatkiem są zaawansowane. 

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze