11
27.02.2017, 17:16Lektura na 1 minutę

Bulletstorm: Full Clip Edition – Fabuła, gameplay w 4K, powrót Duke´a [WIDEO]

Stosunki polsko-amerykańskie nigdy nie miały się lepiej.


Mateusz Witczak

Wydany w 2011 FPS od rodzimego People Can Fly doczeka się wkrótce zremasterowanej wersji. O czym doskonale zresztą wiecie, bo wpierw jej istnienie zdradziła brazylijska agencja ratingowa, a w grudniu rzecz doczekała się oficjalnego potwierdzenia.

Dzisiejszy zwiastun przypomina historię Graysona Hunta, członka elitarnej formacji wojowej Dead Echo, który w wyniku zaangażowania w wojnę domową ląduje na planecie Stygia, gdzie walczy z mutantami i wygłasza kipiące testosteronem frazesy.

Zwiastun, który przypomni Wam fabułę produkcji, znajdziecie poniżej.

W 4K rozgrywka prezentuje się następująco:

A na deser fragment rozgrywki z trybu Duke Nukem Bulletstorm Tour, w którym protagonistę zastąpi Duke Nukem (któremu głosu użycza, rzecjasnościowo, sam Jon St. Jon).

Przetarty ścierką do kurzu shooter trafi do nas 7 kwietnia (ogramy go na PC, PS4 i XBO).

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane