24.02.2011
Często komentowane 21 Komentarze

Bulletstorm i Czerwony Pierścień Śmierci z Xboksa 360 [WIDEO]

Bulletstorm i Czerwony Pierścień Śmierci z Xboksa 360 [WIDEO]
Bulletstorm pełen jest humoru i tzw. easter eggów, czyli nawiązań do świata rzeczywistego, filmów i innych gier. W sieci pojawił się filmik prezentujący jeden z nich - twórcy gry ze studia People Can Fly umieścili w niej... (nie)sławny RROD (czerwony pierścień śmierci) oznaczający śmierć Xboksa 360.

RRODBulletstormie:

21 odpowiedzi do “Bulletstorm i Czerwony Pierścień Śmierci z Xboksa 360 [WIDEO]”

  1. Bulletstorm pełen jest humoru i tzw. easter eggów, czyli nawiązań do świata rzeczywistego, filmów i innych gier. W sieci pojawił się filmik prezentujący jeden z nich – twórcy gry ze studia People Can Fly umieścili w niej… (nie)sławny RROD (czerwony pierścień śmierci) oznaczający śmierć Xboksa 360.

  2. Slabe 😛

  3. nom w sumie gdyby nie powiedzieli tego nie kapnołbym się ze to jest jakieś nawiązanie ;p może po prostu niemam Xboxa tylko PS3 i nie zwracam uwagi na takie rzeczy ;p

  4. Gieromaniak24 24 lutego 2011 o 12:21

    Ten facet co komentuje, to mógłby mecze komentować tym potokiem słownictwa:)

  5. Mocne 😀

  6. Jej, ja wiem że Bulletstorm to Polska produkcja która ma szanse na światowy sukces ale ile można w koło o niej pisać, co drugi news jest o tej grze….

  7. Fajne.

  8. Jasne ale żenada xd

  9. też mi się to tak skojarzyło

  10. @fiflak a z Black Opsem czy Modern Warfare 2 jak było ? Tez co 2 news … a poza tym utrzyma się to przez tydzień i skończy

  11. Prze śmieszne! 😀 Bynajmniej nie mam Xboxa, ale dowcip zrozumiałem i uważam za śmieszny, a co najważniejsze ŚWIERZY! Nie znam gry, w której by coś takiego zrobili. Ciekawe jak im się Bulletstorm sprzedaje. I czy chłopaki z People Can Fly kupią sobie po Ferrari jak ekipa z id… 😉

  12. Fajne easter egg 😛

  13. A ja już bulletstorma przeszedłem 😀

  14. RROD… grrrrr aż mnie ciarki przeszły. Kiedyś mi się to przytrafiło – później się okazało, że to fałszywy alarm, bo kabel HDMI był jakoś krzywo podpięty i już po chwili wszystko wróciło do normy. Ale serducho mi podskoczyło do samego gardła i prawie wypadło ustami…

  15. @Jakobeks I to przed premierą gry xD bo jest dopiero jutro bodajże xD.

  16. @Wojciech97 – w sklepach od kilku dni można bez problemu grę dostać.

  17. „kilka dni” znaczy od wczoraj ?

  18. Fajne 😀

  19. czy nie rozumiesz slowa klka dni? bo dla mnie to nie jest wczoraj -.-|od kilku dni jest limitowana np w saturnie

  20. ten filmik jest przynajmniej o 1:23 s za długi do tego z nudziarskim komentarzem

  21. W samym środku(okładki)nowego CDA na ramieniu bohatera gry „Deus Ex” widać coś co jest całkiem podobne do RROD.:P

Dodaj komentarz