10
11.10.2018, 09:57Lektura na 1 minutę

Bully 2: Możliwe, że Rockstar szuka aktorów [PLOTKA]

Wskazywać mogą na to oferty castingowe, jakie pojawiły się w sieci.


Witold Tłuchowski

Jessica Jefferies, reżyser castingowa, umieściła na Twitterze siedem ogłoszeń, w których szuka aktorów motion capture do „nowej, niezapowiedzianej gry wideo wiodącego producenta z Wielkiej Brytanii”. Sceny mają być kręcone w Pinewood Studios, gdzie powstawały m.in. filmy o Bondzie czy z serii o Obcym. W jednej z ofert, skierowanej do dziewczynek odpowiednich do roli jedenastolatki, znalazło się następujące zastrzeżenie:


W scenach z młodą aktorką wystąpią łagodna przemoc i wulgaryzmy. Sam projekt jest thrillerem/dramatem i wszystkie sceny z młodą aktorką będą traktowane z wyczuciem.Kolejnym – obok „wiodącego producenta z Wielkiej Brytanii” i wyboru studia filmowego sugerującego bardzo wysoki budżet gry – tropem dającym nadzieję na to, że chodzi właśnie o upragniony przez wielu sequel Bully’ego, jest fakt, że w ogłoszeniach wyszczególniono role nauczyciela/wykładowcy czy ucznia college’u, a trzy oferty skierowane są do ludzi w wieku ok. 20 lat.

Łatwo połączyć te informacje z plotkami pojawiającymi się w internecie od dawna na temat tego, że Bully 2 będzie następną produkcją Rockstara po Red Dead Redemption II, podkreślam jednak, że powyższe informacje należy traktować jak spekulacje podbarwione myśleniem życzeniowym.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane