Call of Duty: Black Ops – First Strike: Dwie minuty „najlepszego” trailera w historii Call of Duty [WIDEO]
Trailer Dead Island? Oh, to takie sprzed-dwóch-tygodni. Najnowsze internetowe szaleństwo to zwiastun wydanego właśnie na nie-X360 dodatku z mapami do multi Call of Duty: Black Ops. Wczoraj pokazywaliśmy jego wersję skróconą, dziś pełna, reżyserska, dwuminutowa. Chcesz to zobaczyć, uwierz...
Call of Duty: Black Ops – First Strike – kto by pomyślał, że paczka z mapami dostanie „najlepszy” trailer w historii serii?
Czytaj dalej
-
MindsEye pozbywa się otwartego świata i usiłuje dokonać rebrandingu. Kontrowersyjna...
-
Poradnik przetrwania w świecie Metroid Prime 4: Beyond. Nowy zwiastun...
-
Zapraszamy na Pixelotekę! Święto gier, pasji i wspomnień w Goleniowie
-
Nowa aktualizacja do Civilization 7 wprowadza zmiany w balansie i dodaje nowe...
223 odpowiedzi do “Call of Duty: Black Ops – First Strike: Dwie minuty „najlepszego” trailera w historii Call of Duty [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

ocb ?
O LOL
IMO kópa.
Świetna piosenka – kto wie kto jest wykonawcą ?
Już mam – „Wind Of Change” – ?Scorpions
Chciałbym umieć tak grać na karabinie xD
Nie wiem czemu wszyscy porównujecie to z Dead island. To dwa trailery zupełnie różne od siebie.
… nie chcę już za dużo mówić ale muszę powiedzieć że jest to jeden z najgorszych trailerów jakie ostatnio widziałem… a do tego jest to trailer z jednej moich najlepszych gier… żałuję że go obejrzałem, ponieważ coraz bardziej mnie od studia treyach odpycha… mam nadzieję że będzie tylko lepiej…a co do Dead Island, żądzi dalej!
Trailer fajnie zmontowany, osobiście mi się podoba tylko głupio wygląda ten poklatkowany ogień w tle.
Jak można nie znać Wind of Change scorpionsów? ludzie na jakim wy świecie żyjecie…
trailerem będą podniecali się tylko ci, co nigdy nie słyszeli scorpionsów (WSTYD). Jak dla mnie, trailer cienki, animacje jak sprzed 5 lat, a o grafice już wszyscy się wypowiedzieli. Naprawdę nie mam pojęcia jak to to coś zostało okrzyknięte „najlepszym trailerem CoDa”, no bez jaj.
Scorpionsi zawsze na propsie, trailer bekowy, może być. Aczkolwiek bez przesady, najlepszy od razu nie jest.
ja naprawde nie rozumiem was ludzie..naprawde trudno to pojąć, ale czy to ciężkie zrozumieć czemu słowo „najlepszego” jest w cudzysłowiu? Nikt nie mówi, że to najlepszy trailer..co najwyżej „najlepszy” a to różnica jak między skywayem za 300 zł a Gibsonem LP z customu za 14000 zł..no ale dziś nie można zrobić trailera bez wodotrysków, w końcu to tak przeszkadza co nie?
Rzeczywiście, jakimś cudem nie dostrzegłem cudzysłowia. Głupio mi i… jednocześnie czuję ulgę. Hucie, zwracam honor. Metalfanie, dzięki za zwrócenie uwagi o7.
Taa Najlepszy trailer w historii z powodu muzy???? czy co???|Muza świetna filmik przerombany |ja od lat słucham scorpionsów |Wind of chance czy jakoś tak
Fajny trailer, ale czy najlepszy to nie wiem.
Panowie od CoDa pokazali że potrafią zrobić jajcarski trailer
wszystko ładnie pięknie tylko te animacje wybuchów w tle chyba najgorsze jakie widziałem
Najlepszy trailer był w call of duty 4
A reznow gdzie?!
Mi się najbardziej to tylko muzyka podoba z tego trailera…
dobry trailer
Świetne!