9.04.2024, 12:30Lektura na 1 minutę

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Activision zbanowało w weekend prawie 30 tys. kont

Podczas ostatniego darmowego weekendu ponad 27 tys. pseudograczy pożegnało się z multiplayerem Call of Duty.

Ponad 27 000 – tyle banów w ten weekend zostało przyznane w Call of Duty: Modern Warfare 3. Twórcy donoszą, że na tym walka z oszustami się nie skończy – developerzy pracują nad dalszymi aktualizacjami zabezpieczeń, co na pewno przełoży się na kolejne fale banów w przyszłości.

Modern Warfare 3, Modern Warfare 2, Vanguard i Warzone są obsługiwanane przez technologię antycheaterską Rickochet, która m.in. wykrywa urządzenia sprzętowe innych firm. Mowa głównie o popularnym Cronusie – przejściówce do kontrolerów, która za pomocą skryptów niweluje odrzut broni. Ponadto Ricochet sprawia, że uczciwi użytkownicy są niewidoczni dla oszustów i dostają swego rodzaju tarczę chroniącą przed pociskami cheaterów. Krótką prezentację możliwości ww. narzędzi możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Na tym ciężki żywot pseudograczy się nie kończy – na deser częstowani są oni permanentnym banem, o czym podczas ostatniego darmowego weekendu przekonało się prawie 30 tysięcy osób. Bany obowiązują we wszystkich odsłonach Call of Duty.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze