Call of Duty: Modern Warfare 3 – Oficjalna zapowiedź już za 5 dni?
Activision rozesłało przedstawicielom mediów „zakrwawione” nieśmiertelniki z wygrawerowanym adresem internetowym prowadzącym do strony www.findmakarov.com, wiadomością, iż nastał „koniec wojny” oraz z informacjami o Shepardzie, jednym z głównych „złych” w Modern Warfare 2.
Pod wspomnianym adresem znajduje się z kolei zegar odliczający czas. Do czego? Najprawdopodobniej do chwili ujawnienia Modern Warfare 3, co sugeruje nieśmiertelnik rozesłany do prasy oraz kolorystyka strony z licznikiem.
W chwili pisania newsa zegar wskazuje, że pozostało 4 dni, 22 godziny i 15 minut. Oznacza więc to, że godzina „zero” wybije w środę, 2 marca, a więc w trakcie Game Developers Conference – odbywającego się w San Francisco zjazdu twórców gier. Możemy więc założyć, że na 99% właśnie tam zostanie zapowiedziana tegoroczna odsłona cyklu Call of Duty!
Czytaj dalej
174 odpowiedzi do “Call of Duty: Modern Warfare 3 – Oficjalna zapowiedź już za 5 dni?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

4 raz to samo
Dobra, jeśli wydajecie znów tę samą grę, to przynajmniej zmieńcie tytuł, nie będzie 'aż tak’ podobne 😉
Po Black Opsie nawróciłem się na Call of Duty. Moją misją będzie kupienie pre-ordera „ósemki”
Mam nadzieje że gra będzie tak samo świetna jak Modern od Infinity Ward. Tyle
Kolejne DLC…
piąty raz to samo? Mogliby chociaż zmienić silnik, bo to co widziałem w ostatnich 4 częściach już mi się zdecydowanie przejadło.
I kolejny CoD do kolekcji : P, kolejny kotlecik do kolekcji.
Tylko niech się już nie poniżają i zrobią całkowicie nową grę,która różni się czymś więcej niż numerkiem w tytule..
Jak zrobią jeszcze raz to samo to będzie fajnie jak się źle sprzeda lecz w to wątpię ;( Z IW odeszło dużo ludzi więc może coś jednak innego wymyślą niż „sóper” multi które w porównaniu do np. BF jest głupią bieganiną dla dzieciaków 🙁 I tak czekam na BF3 😛
http:img96.imageshack.us/i/beztytuu22g.png/Screen postaci, która na ułamek sekundy miga na stronie 🙂
@JotdoKa no ciekawie to wygląda 🙂
@Guthan nie mamy, bo tamto mw było tworzone zupełnie przez inne studio teraz,marketingowcy mówią tylko że IW tworzy tą grę, szkoda tylko że w iw został tylko cieć, i ludzie zbyt słabi aby pozwolić sobie na odejście z firmy tą grę tworzy tak naprawdę zlepek różnych studiów które nigdy nie miały doświadczenia w tego typu grach
Fajnie czekam na więcej.
Oby na moim kompie nie klaciło.MW2 chulało bez problemu a black ops klacił na najniższych ustawieniach.
Jeśli będą misje specjalne tak jak w MW 2 i kampania dłuższa niż 7h to kupuje no i mogliby by dać nowy silnik który dawałby trochę więcej swobody np. zamiast chodzenia po skryptach trochę wolności jakby z RPG 🙂
kolejny odgrzewany CoDlet… ale jaki smaczny! 😀
Będzie czy nie (nowe CoD), to mam nadzieje że będzie lepiej chodziło na komputerach osobistych niż Black Ops (o ile w ogóle na nie trafi)
Ale że w sensie nie robi go IW?? To chyba podziękuje bo dla mnie wszystkie CoDy od Treyarch są beznadziejne..
COD nawet się nie umywa do serii BATTLEFIELD !!!! Czekam z niecierpliwością nie na dennego coda lecz BF3 .
ejze, teraz to jest czerwone
Ja uważam że COD jest troszeczkę lepszy od Battlefield-a ,ale czekam na premierę Battlefield 3.
oby nie zafundowali nam znowu filmu z nielicznymi przerywnikami w postaci możliwości gry jak w black opsie 🙂
Teraz jest czerwone i zostało 20h
myślałem ze lepiej coś się pokaże jak licznik wybije 0. A nie na YouTube mnie przekieruje.