Call of Duty: Modern Warfare 3: Redemption – nowy trailer z trybu „single”! MASAKRA? [WIDEO]
![Call of Duty: Modern Warfare 3: Redemption – nowy trailer z trybu „single”! MASAKRA? [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/aa71d3da-24c4-439b-92e7-8fcafcda1536.jpeg)
"Dosyć swawolenia" zdaje się mówić nowy trailer Modern Warfare 3. Call of Duty powraca. I wszyscy muszą się z tym liczyć...
Nowy trailer Call of Duty: Modern Warfare 3:
Czytaj dalej
-
Hollow Knight: Silksong ukończony na saksofonie. Nie musieliśmy długo czekać na sfinalizowanie...
-
Październikowe zestawy Humble Bundle zadowolą miłośników Warhammera. Space Marine –...
-
Cheaterzy już grasują w becie Call of Duty: Black Ops...
-
Borderlands 4 z poważnymi zmianami w balansie. Nowy patch wzmocnił wszystkie...
483 odpowiedzi do “Call of Duty: Modern Warfare 3: Redemption – nowy trailer z trybu „single”! MASAKRA? [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Darkmen ano w BF3 jest dynamika,grafa co z nią nie tak?,otoczenie czy modele broni wyglądają tak jak powinny,animacje czysta słodycz,radzę pograć w bete niż oceniać gre po filmikach…
Co do traileru,podoba mi się 🙂 .
Wypas… nie moge sie juz doczekac premiery MW3 🙂
bo call of duty to amerykański film akcji, a battlefield 3 to europejski film dokumentalny. pytania?
Brakuje mi Eminema w tle. Sam trailer jest ok, ale ten z MW2 bardziej mnie zniszczył ;D Co do BF3, pre order zamówiony. MW3?? Zobaczymy czy będzie czas na tyle strzelania ;/
@Skydevil, BF3 nie ma nic wspólnego z filmem dokumentalnym.
@marakeusz chodziło mu że oglądamy historię żołnierzy na polu bitwy… No ale w sumie też możesz mieć racje bo nawet w trailerze było wspomniane o filmach akcji do których BF3 się porównuje.
w tytule pytacie czy masakra… tak to jest masakra i ja już czekam z zapartym tchem… ale to jeszcze miesiąc 🙁
@Skydevil – Prawdopodobnie najgłupsza wypowiedź w temacie BF vs. CoD od paru miesięcy.|@trailer – Fajnie zmontowane skrypty lololo.
Kocham call of duty
Skrypt,skrypt,skrypt…
Jezu…|A w BF3 nie ma skryptów?!|W trailerze widziałem co najmniej 10 takich a jakoś nikt się nie czepiał.|CoD to w samym zamyśle oskryptowany film akcji.Może i Amerykanski.Ale BLOODY HELL toż to MW3 ! 😉
@Infinity5858 To się ożeń z Ghostem !
Cpt. Price ma goda o.O
Jak zwykle. Sztucznie.
To już nie jest gra……za 150 zł [bo mniej więcej tyle będzie kosztować], dostajemy film paro godzinny ŚREDNIEJ klasy. Film….bo co my tu możemy grać? Przejść 50 metrów, zabić paru 'złych kolesi’ i włączy się kolejny skrypt ze spadającym helikopterem, wsiadaniem do samochodu czy walącą się wieżą Eiffla ? Nie kupuje tego….
Choć nie grałem w BF to mam bardzo dobre wspomnienia z CoDa to była 2 gra wojenna w jaką zacząłem grać ech ta 2 wojna światowa odmieniła dobrego chłopa z złego CoDaka.A po za tym BF3 i tak mi nie odpali inny system operacyjny.(Musi być Vista/7 ,a ja mam XPka)
Tak. Masakra. To jest Call of Duty. Skrypt skrypta skryptem pogania, ale do cholery, maja rozmach suczysyny. I to mi sie podoba.
Ja pi***dziele ile tu Fanboyów BF3 … :/ . Ludzie narzekacie na COD’a, a czemu nikt nie narzeka na Assasyn Creed, Mass Effect itd.. AC wyjdzie 4 część już, ME wyjdzie 3 część. Wszystko w nich prawie będzie takie same… Więc nie wiem czemu ludzie się na COD uwzięli. Tak samo z BF3 jest nic prawie nowego (prócz nowego silnika i wysokich wymagań) nic nowego w nim nie ma…Mi się COD podoba lubię Filmowe Sceny… Kto powiedział, że COD miał być symulatorem Wojennym? COD ma bawić rozwałką i filmowym scenami
I co z tego, że singiel będzie może trwał 4-5 godzin. A tak po za tym skąd wy wiecie że singiel będzie trwał 4 godziny co wam pan Robert z IW powiedział, ja i tak COD’a kupuje dla multika a nie dla singla ….
@marcin1821 dokładnie kiedy usłyszeli o nowym BF3 i naoglądali się tych wszystkich WIEDEO.Myślicie że BF3 będzie taki super a w końcu wyjdzie tak że BF3 to będzie jeden wielki BUG.Po bo becie tak dobrze się nie zapowiada najnowsza odsłona.
Widzę COD’zik będzie ponownie napompowany akcjami z adrenaliną i to właśnie lubię ^^
Ja tam się nie wdaje w wojnę COD vs. BF ja czekam na obie produkcje tak samo obie przejdę a w multi będę grał w BF bo mnie bardziej kręci. Co jak co mimo że w serii COD fabuła jest ostro przesadzona, mimo że jest multum skryptów (ale to one tworzą niesamowite sytuacje) mimo że grafa jest przestarzała i tak zawsze dla mnie o był najlepszy singiel jaki dostawałem z elektronicznej rozgrywce mimo głębszych Assasynów, Bioshocków itd. Trailer skopał mi dupsko.
Ludzie ogarnijcie się. Nie mogę w spokoju poczytać co ludzie sądzą na temat BF3 ani MW3. Bo tacy idioci jak większość tutaj komentujących pisze, że MW3 to [beeep], a BF3 to miazga !!! Mam dość czytania tych pierdoł że cod się stoczył. Nie musisz dodawać kolejnego komentarza o Battlefieldzie jak już w tym newsie jest kilkanaście innych tego samego typu. To news o codzie to zamknij mo*** i nie pisz o BF-ie. A jak jest temat związany z BF to nie pisz o codzie, bo wnerwiasz innych.
Mi się wydaje czy na początku jest głos Makarova? Ale na tym filmiku akcji. Sądze, że singiel w nowym codzie będzie dużo lepszy od tego z BF3. W multi pewnie cod też będzie szybszy. BF za to będzie wymagał większego zgrania w drużynie. Chętnie bym kupił obie produkcje, ale sprzęt za słaby i kasy brak.
Dużo ludzi narzeka na skrypty, a dzięki nim akcja jest ciekawsza i bardziej filmowa… Jak ktoś wejdzie na pomysł jak bez skryptów robić fabułę tak filmową to wtedy skrypty przestaną być potrzebne.
pierwsze co się rzuca w oczy, ta gra JEST już brzydka, po drugie, jak zwykle stare sprawdzone już ileś tam razy z rzędu to samo, czyli wartka akcja naładowana śmiesznym ameykańskim nacjonalizmem i nieprawdopodobnie głupim scenariuszem, ot taki growy odpowiednik dowolnego hoolywodzkiego „hitu”
Stary śmierdzący odgrzewany kotlet. Zero realizmu.
A powiedz mi, bart-2pl, skąd, do jasnej cholery, wiesz, że CoD MW3 będzie miał „nieprawdopodobnie głupi scenariusz” ? Powiedz, grałeś już?
A mnie się podoba. W końcu jakiś trailer mw3, który jest fajny. A fanboje BFa 3 niech dalej noł lajfią przy becie i niech przestaną się ośmieszać. I tak kupie Battlefielda, a jak starczy mi pieniędzy, to i mw3 kupie. Bez płaczu, bez zgrzytów, bez tej śmiesznej nienawiści.
Raptem 3 półsekundowe momenty to widok z oczu aktywnego (czytaj strzelającego) gracza. Reszta to skrypty, skrypty, skrypty… Co mnie k… obchodzi filmowość? Ja chce grać a nie przez połowę czasu gry spędzić na bierne gapienie się na sceny w których nie mam jak wziąć aktywnego udziału. Walić mw3.
Zapewne 90% graczy po prostu sciagnie gre z neta i bedzie pomykalo w bf3.PS BF >>>>>>>>>>>>>>>>>>> COD
Piotrek66 rolls a item Chest of Modern Warfware 3 + random enchant. Random Enchant are „+niesamowite”, „+masakra”, „+!!!”, „+nieprawdopodobne”, „+??”, „+najlepsze” etc
I gdzie ta masakra? Chyba w mierności oprawy graficznej, skryptów i gameplayu…
Aż szkoda czytać FANBOJE BF3 pytanko do was.Podnieca was ośmieszanie MW3 a rajcowanie się BF3.Bo ja was nie rozumiem….
to gdzie ta masakra
Zaisty trailer. I przestańcie pisać, że MW3 to shit, a BF3 jest super, bo to dwie inne gry, i nie można ich porównywać. I każdy gra w to co lubi, jedni wolą Call of Duty, inni Battlefielda. Czekam i na MW3, i na BF3, bo obydwie gry są fajne. Tylko najgorsze są te DLC, które w BF3 też będą :/
The king is back!!!!
@Deathdealer – U made my day !!! Nic szczególnego w trailerze nie widzę. Kolejny odgrzewany kotlet.
W której minucie była ta „masakra” ?
Nie wierzyłem w MW3 a tu takie „epickie” widoczki ;D
BF kupuję dla multi, a coda miałem kupić dla singla i coopa. Teraz widzę że to nie ma sensu. Interaktywny filmik za ponad 100zł z brzydką grafiką i fabułą pisaną przez pijanego pięciolatka? Jeszcze jakby coop był do 4 osób to może bym kupił. Choć trzeba przyznać że głosy aktorów nadal są bardzo dobre.|@P1ter scenariusz coda jest już w sieci od dawna UWAGA SPOILERY: http:www.modernwar.pl/czy-makarov-w-koncu-zginie-znamy-fabule-modern-warfare-3.html
@P1ter dwie poprzednie części były niesamowicie głupie, mw3 jest spadkobiercą serii, rzaden cod nie miał nigdy jakieś cudownej historii do opowiedzenia, co więcej od mw1 obserwuję tendencję zniżkową więc mam całkiem dobre podstawy przypuszczać że i tym razem nie będzie inaczej, ot kolejna historyjka o amerykanach dzielnie odpierających brzydkich rosyjskich nacjonalistów ;/ a jakie ty masz podstawy do twierdzenia że będzie inaczej ? poza szczerą nadzieją oczywiście @ameba czy każda osoba zauważająca że ta
Mi tam jakoś bardziej się podoba Cod , chodź bf 3 nieodstaje , można powiedzieć że są to równe gry , no lecz jak kto woli będe musiał kupić cod , bo bf mi pójdzie na low a to nic fajnego ;/
Single w MW3 zapowiada się genialnie – walka w atakowanych metropoliach współczesnego świata, WW3 itd. Zapowiada się świetna jazda i tak jak w przypadku filmów,po pracy,w spokoju 1000x wolę obejrzeć sobie dobry,szybki film akcji,niż żmudne, naładowane śmiesznymi „ambitnymi” przesłankami gatunki.|Cóż, grami tego sezonu i tak są dla mnie Skyrim, Saint’s Row 3 i może nowy AC. Modern shootery są zbyt same’y. I zero bossów=zero napięcia. Niech DICE szybko wyda BF3 i zabiera się za dobre gry, jak Mirror’s Edge2
gra to będzie po prostu 5 raz to samo od razu staje się fanboyem ? ja tylko stwierdzam fakty, czym każdy kolejny cod po mw1 się różni ?
@dragonrider01 tu nie chodzi o grafike tylko o zabawe anie kupię bf 3 bo ma łądniejszą grafe może ma lepszą grafe ale gówniną rozgrywke
@Dase71 i na tym low i tak będzie łądniejszyod cod-a ;/ sry musiałem
@bart-2pl no sory nie jestem dziany , ale i tak wole grać sobie w grę która mi da radość anie gra w którą będe grał i jęczał że ładna grafa i góno rozgrywki
od razu mówie że nie kupuje żadnej gry z tych 2 w tym roku i nie jestem żadnym fanbojem. CoD może i nie będzie różnic od poprzednich części, ale trzeba przyznać że single będzie o klase lepszy niż w BF3. Natomiast z multiplayerem będzie odwrotnie 🙂