1
28.05.2022, 17:45Lektura na 2 minuty
Plotka

Call of Duty: Warzone 2 – Wyciekła pełna mapa z lokacjami

Nowy przeciek ujawnił pełną mapę nowego battle royale’a. Widoczne są wszystkie ważne lokacje na mapie. Kilka z nich brzmi znajomo.


Michał „Perzi” Perzanowski

Call of Duty: Warzone 2 jest w fazie dynamicznego rozwoju i ma się ukazać w 2023 roku. Gra ma być ściśle powiązana z premierą Modern Warfare 2. Mimo odległej daty premiery, wyciekła już niemal kompletna wersja mapy do kolejnej odsłony darmowego trybu battle royale.

W raporcie od Toma Hendersona nowa mapa została w całości ujawniona. Potwierdzono również obecność mechaniki pływania w nowym Warzonie. Mapę Hendersona możecie zobaczyć poniżej:

Na obrazku widać lokacje znane użytkownikom Warzone’a z nazwy. Znajdzie się „Shipwreck” ściśle powiązany z jednym z wydarzeń w Verdańsku. Widać też lotnisko i kamieniołom. Z kolei inspirowane Calderą mogą być jaskinie i miasteczko rybackie.

Warzone cieszy się ogromną popularnością wśród Call of Duty. Produkcja przyciągnęła też wielu nowych graczy. Według statystyk Activision, na nieco ponad rok po swoim debiucie, tytuł wypróbowało ponad 100 milionów graczy. Gra cieszyła się dużym zainteresowaniem tuż po premierze, która zbiegła się z początkiem pandemii.

Do tej pory gracze otrzymali dwie duże mapy. Chociaż wyspa Caldera nie jest już tak uwielbiana, nadal cieszy się dużą popularnością. Wielu graczy chciałoby jednak zobaczyć powrót do Verdańska lub zupełnie nowe otoczenie. Lepsza mapa na pewno bardziej oddziałuje na fanów niż starcie Godzilli z King Kongiem.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów167

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane