25
7.11.2017, 13:37Lektura na 1 minutę

Call of Duty: WWII – Nadciągają mikropłatności

Pilnujcie portfeli. Activision ma chrapkę na ich zawartość.


Mateusz Witczak

Od pewnego czasu wiemy, że skrzynki z zaopatrzeniem (supply drops) będzie się dało zdobyć zarówno dzięki postępom... jak i za pośrednictwem tzw. COD Points, które trzeba będzie uprzednio nabyć za złotówki. 

Co prawda COD Points nie są jeszcze dostępne (gra przeżywa zresztą problemy z serwerami), ale ten stan rzeczy zmieni się już za tydzień. W oficjalnym FAQ czytamy, że możliwość ich kupna pojawi się w grze już 14 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Pozostając w temacie: całkiem niedawno informowaliśmy Was, że produkcja Sledgehammera chce nas nagradzać za... wścibstwo. Za otwieranie loot boksów przy innych graczach otrzymujemy bonusy, podobnie jak za podglądanie tego, co wyciągną koledzy.

Przypomnijmy, że pierwsze reakcje prasy na WWII były więcej niż pochlebne. Nasz tekst (pióra Crossa) przeczytacie w CDA 13/2017. Oceny nie zdradzę, ale kolega redaktor nie wpisał się w chór branżowych pochlebców.


– Słyszałeś, stary? Call of Duty wraca do źródeł – woła przez telefon podekscytowany gracz z reklam Activision. – Słyszałem, stary, Call of Duty próbuje wejść po raz drugi do tej samej rzeki – odpowiada rozczarowany pan recenzent.


Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3457

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane