Castle Crashers: Wymagania sprzętowe wersji PC
Wczoraj pisaliśmy, że Castle Crashers – kultowa „chodzona bijatyka” znana z konsol – ukaże się także na PC. Dzisiaj poznaliśmy minimalne wymagania gry.
Castle Crashers uruchomimy nawet na kilkuletnim sprzęcie.
Zresztą, przekonajcie się sami – poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe:
Data premiery wersji PC wciąż jest nieznana.

Wczoraj pisaliśmy, że Castle Crashers – kultowa „chodzona bijatyka” znana z konsol – ukaże się także na PC. Dzisiaj poznaliśmy minimalne wymagania gry. Czy trzeba mieć potężny sprzęt by uruchomić produkcję?
Szaleństwo, zbieram na ulepszenie kompa 😀
Wymagania sprzętowe wersji PC? A mogą być wymagania sprzętowe wersji konsolowej?
I lokalny co-op na PC, łał. To w sumie rzadkość 😛 Fajnie. Grałem w demko na PS3, genialna produkcja.
Pierwsza działająca na 8 gra, heuheuhe.
Nawet te wymagania sa zawyzone… chociaz spodziewalem sie czegos bardziej komicznego ala quad core + karta zgodna z DX 11 🙂 Na co dokladnie potrzebny jest ten dual core 2 GHz +1 Gb ramu?
Dosyć spore te wymagania.
Po co ten 2rdzeniowy procesor? Zaawansowana fizyka obiektów? dafuq. Chociaż i tak pewnie będzie śmigało w full fps na pentium 4 jeszcze ;d
a co to za osiagniecie, ze rusza na 8? 8,7 i vista sa praktycznie na tym samym jadrze, takze dodawanie 8 do wymagan to tylko kwestia marketingowa, i tak miedzy bibliotekami roznic wielkich nie ma