10
15.02.2019, 13:54Lektura na 1 minutę

Catherine: Full Body – Znamy datę zachodniej premiery [WIDEO]

Niestety cenna lekcja na temat trudów życia w miłosnym trójkącie (lub nawet czworokącie) jeszcze się trochę odwlecze.


Witold Tłuchowski

Wydawać by się mogło, że Catherine, choć naprawdę udana, pozostanie hitem minionej generacji. Lata mijały i nagle Atlus podjął decyzję, że jednak nie pozwoli umrzeć marce, stąd w ostatnich miesiącach zostaliśmy zalani kolejnymi informacjami dotyczącymi tej ośmioletniej już gry. Najpierw dowiedzieliśmy się, że tytuł zawita na PS4 i PS Vitę w rozszerzonej wersji Full Body, następnie dość niespodziewanie oryginalna Catherine trafiła na pecety. Nagle okazało się, że ta logiczna platformówka, w której główny bohater musi wybrać między dojrzałością a znośną lekkością bytu (czyli narzeczoną Katherine oraz tytułową Catherine), jest wciąż naprawdę gorącym towarem.

Teraz, w dniu japońskiej premiery Catherine: Full Body wydawca ujawnił, że produkcja pojawi się na Zachodzie 3 września. Niestety poza Japonią wyjdzie ona tylko na PS4, więc wszyscy trzej posiadacze Vity w Polsce będą musieli obejść się smakiem. Jednocześnie, aby osłodzić nam bolesne oczekiwanie, opublikowano kolejny zwiastun gry.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane