28
31.05.2018, 12:44Lektura na 1 minutę

CD-Action 07/2018: Might & Magic: Heroes VII główną pełną wersją

Przecieki zakończone – poznaliście już tytuły wszystkich trzech pełnych wersji i dowiedzieliście się, jaki dodatek dorzucamy do numeru.


Daniel „CormaC” Bartosik

Po daleko idących uproszczeniach w poprzedniej części zmieniono kurs: Heroes VII sprawia wrażenie, jakby chciał odrzucić te wszystkie biedastrategiczne trendy i powrócić do swej złożonej natury. Zmusić graczy do wysiłku w każdym niemal aspekcie: niezależnie, czy chodzi o rozbudowę zamku, zarządzanie surowcami, czy bitwę. Ogólnie wszystkiego jest więcej, jest trudniej, a niuanse znów sprawiają, że człowiek chce się wgryzać w mechanikę.

Gra dostępna będzie po polsku i angielsku. Nie znajdziecie jej na płycie, więc trzeba będzie pobrać ją z Uplaya.

Przy okazji przypomnę, że pozostałymi dwiema pełnymi wersjami są The Whispered World: Special Edition oraz Safety First, a do magazynu dołączony będzie Tipsomaniak.

Jeszcze dzisiaj pokażemy Wam okładkę nadchodzącego wydania.

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1208

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane