CD-Action 08/2013 – rozwiązanie drugiej zagadki przeciekowej
Do rozwiązania tej zagadki przydatna była znajomośc języka angielskiego oraz trochę spostrzegawczości i zręczności w posługiowaniu się myszką. Odganiętym tytułem jest strategia z mocno podkreślonymi elementami taktycznymi, czyli ...
… Jagged Alliance: Back in Action. W polskiej wersji językowej. Gra wymaga posiadania konta w systemie Steam. O pełnych wersjach z tego numeru możecie podyskutować w TYM temacie na naszym forum. Kolejna zagadka przeciekowa w dniu jutrzejszym.

Do rozwiązania tej zagadki przydatna była znajomośc języka angielskiego. Odganiętym tytułem jest strategia z mocno podkreślonymi elementami taktycznymi, czyli …
oo można pograć jeszcze na steam mmmmiodzio!
a dacie do tego numeru plakaty jakieś bo E3 to świetny powód i okazja do dania ich 🙂
Cieniutko widzę ten nr … to the moon mam JA bia moim znaniem to crap ciekawe co dadzą na ostatni ? Pierwszy nr w tym roku jaki chyba sobie odpuszczę a szkoda ….
Nie nie tylko nie to …
Może szykują jakąś bombę np. Mafia 2 , Stalker ZP lub Dead Island (na steam oczywiście ) .
och czuje żę ostatni pełniak będzie ful power ;o coś co nas zaskoczy 😀
Chyba pierwsza gra na steama która pójdzie gdzieś na wymianę jeżeli nie będzie blokady żadnej….
Steam Trading Cards, nice. 😀
Co prawda nie grałem w klasyczne odsłony serii bo jakoś nigdy mnie nie interesowały, ale pełniak może być.|Ciekawe co będzie jutro?
jutro musi być bomba . Może dadzą plakaty jakieś jeszcze
Za Stalkera ZP też podziękuję, gierka za 10 zł w biedrze i ponoć crap ;P
Nie ważne co jeszcze będzie na DVD, ale dla tej gierki biorę numer!
Pls dajcie coś grywalnego jako 3 grę a nie chłam już on kilku wydań tylko jest 😛
będą karty:D
Dobry pełniak, steam, karty, same plusy.
@ michalkonczak55 – wez 15.99 i kup sobie to, na co masz ochote – nawet najnowszego CoD. Powodzenia.
Szału nie ma, czekam na głównego pełniaka. Ale i tak kupiliście mnie To the moon 😉
No to ja lubię , to ja rozumiem, jest coraz lepiej, ta gierka jest super, oby jutro było jeszcze lepiej
No nic nie bardzo mnie interesuje. Zobaczy się co będzie na główne danie. Ale puzelki wszystkie ułożyłem ;P
To pewnie To The Moon jest głównym pełniakiem. I dobrze.
@RoyKeane |Miałem to samo napisać, dodatkowe karty – dodatkowy trade 😀
@Smuggler – za 15,99 kupię dobrą grę w dystrybucji cyfrowej która mi przypasi, na przykład ostatnio zakupiłem Sleeping Dogs czy Hitman: Rozgrzeszenie. Problem?
Super pełniak 🙂 I całkiem świeży.
Ps: i nie tani, na steam nadal kosztuje 27 ojrosów 🙂
Steam wyrabia sobie pozycję poprzez wysokie ceny na samej platformie i niskie na serwisach, które klucze steam rozprowadzają (np. GMG). Dzięki temu steam poszerza rynek zbytu i swoje wpływy. Poza tym, steam jest zawsze drogi bez wyprzedaży i nie znam nikogo, kto tam kupuje bez magicznego napisu -75%.
Ostatnio pełniakiem był R.U.S.E więc w tym numerze do szczęścia wystarczy mi relacja z E3 (no dobrze, plakat też byłby miłym dodatkiem).
Dobrze, że kupuje CDA bardziej dla… wszystkiego co jest w nim napisane (serio, czytam od deski do deski wraz reklamami xD ) niż dla gier. No ale i tak liczę na główną pełną wersję.
Najs. Miałem kupić ale czekałem na promocję na Steam. Co do Steam to CoH 2 za 80 ojro to lekka przesada.
Ludzie wy się cieszcie ,że taka gierka jest! :DSą już dwa naprawdę dobre tytuły! 😀 |Wielka prośba do redakcji. Proszę was dajcie przeciek do trzeciego pełniaka. 😀
@rak474 – to był błąd steama i teraz normalnie kosztuje 49,99€
@lusek555 Raczej dwie tragedie. Ale i tak CDA kupuję tylko dla artykułów 🙂
Każdy lubi co innego 🙂
@rak474|Poza tym pamiętaj że ceny na Steam są ustalane według zachodnich standardów.|”Deal With It”!
Ja od 3 lat piszę o wersji bez DVD, ale bezskutecznie… Wszyscy byli by zadowoleni.
Nienawidzę strategii więc nic ciekawego -.-
@szymas23 |CD-Action bez DVD to już nie byłoby to samo, mimo że ja i tak traktuję płyty jako dodatek, a ty piszesz od 3 lat o wersji bez DVD a Smugler gdzieś w jakimś temacie napisał, ze nigdy nie zrezygnują z płyt to bodajże było w „CD-Action bez konkurencji” lub ” co zmienić w CD-Action”.
szymas23 – Kolejny, który uważa, że „ja” to znaczy wszyscy.Gdyby nie płyty, to sprzedaż CD-Action mocno by na tym ucierpiała. Nie zapominaj, że sporą grupą czytelników CD-Action są dzieci, które kupują to głównie dla płyt, a pismo co najwyżej przekartkowywują.
@szymas23 – co znaczy „wszyscy”? Ty, twoj kumepl, moze drugi – ale daruj sobie mowienie „wszyscy” jesli ze 100.000 ludzi nie da ci pisemnego upowaznienia do mowienia w ich imieniu. Rownie dobrze ja moge powiedziec „WSZYSCY lubia sushi i sluchaja Pink Floyd”. 🙂
A ja dziękuję bardzo CDA, uwielbiam strategie!
hehe Kolejna cześć Jagged Aliance 2 – Back in Action w Cdactionie xD pamietam, że pierwszy, albo drugi cdaction ktory kupilem był z jagged Aliance 2 xD z Nru 67 😛 i był on jeszcze w plastikowych pudełkach takich jak płyty muzyczne sie sprzedaje 😛
Jak na razie świetnie już |od jakiegoś czasu chciałem zagrać |zarówno w to the moon jaki i w back in action (chociaż po tym drugim nie spodziewam się za wiele)
Odpaliłem demko tej gierki i naprawdę tylko potwierdziło moje obawy toporna ,koszmarna ,nudna i brzydka gra nie wiem jaki masochista może czerpać z tego jakąkolwiek satysfakcje 😉 Ruse o niebo fajniejsze jako pełniak od tego czegoś pozostaje czekać na finalny pełniak decydujący o tym czy kaska trafi do CDA . Zazwyczaj chwaliłem ostatnie produkcje trafiające na cover ,to też mam prawo pomarudzić . Pismo jak pismo można czytnać ale jak chce sprawdzić grę to wole przesiać sieć niż zaufać zdaniu 1 osoby .
@2real4game poczułem sie jak dziecko:P xD
@Smuggler|Pink Floyd <3
Szkoda ze nie wiadomo czy będzie blokada regionalna czy nie 🙁
@Smuggler – jeśli wszyscy to Ty i Ja to się wszystko zgadza 🙂 Co do pełniaka – w oryginlne JA nie grałem, grałem w Commandosa i może jednak spróbuję ten tytuł. Szkoda, że na Steama, bo będę musiał się przelogowywać z bratem na zmianę, aby móc pograć 😛
@6Wilku6 O ile tego nr juz nie posiadam, to plyta z CDA z JA2 nadal jest u mnie na stojaku.
Jestem rozczarowany tym pełniakiem. Nie lubię „takich” strategii.
@Smuggler|Niektóry żądzą w imieniu wszystkich, a mają poparcie mniejszości społeczeństwa. : Takie tam nawiązanie.