45
15.09.2015, 18:15Lektura na 1 minutę

CD-Action 11/2015 - rozwiązanie drugiego przecieku

Rozwiązaniem drugiego przecieku jest tytuł ciekawej gry indie. Jest to przygodówka point'n'click o nazwie...


Tomasz „Ghost” Matusik

...Anna: Extended Edition. W polskiej wersji językowej. A w zasadzie dwie gry, bo pod jedną pozycją otrzymacie grę w wersji oryginalnej (bez języka polskiego) i rozszerzoną (z polskim językiem). Ten tytuł wymaga posiadania internetu oraz konta w usłudze Steam, a dodatkowo również na serwerze Kalypso. O pełnych wersjach i bonusach można podyskutować na naszym forum w TYM temacie.

ROZWIĄZANIE ZAGADKI

Obrazki podpowiedzi wskazują po pierwsze, że ważne są kolumny. A po drugie, że szukamy 6 cyfr. A samo rozwiązanie jest proste: wystarczy zobaczyć w jakich kolumnach są liczby 1, 2, 3, 4, 5, 6 i w takiej kolejności je zapisać. Daje to liczbę 217690, która jest kodem tej gry na Steamie.

Rozwiązanie pierwszego przecieku

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze