rek
rek
21.11.2012
Często komentowane 458 Komentarze

CD-Action 2013: Wybierz kolor grzbietu, podrzuć pomysł na przekaz

Kolejny numer CD-Action, choć ukaże się 18 grudnia 2012 roku, oznaczony będzie numerem 01/2013. To oznacza nowy kolor "grzbietu" – tej części pisma, którą widać, gdy postawimy pismo w pionie i spojrzymy na jego bok – a także nowe hasło tam się pojawiające. Możecie zadecydować o obu tych rzeczach.

A więc po kolei.

Najpierw kolor grzbietu. Do wyboru macie trzy wersje – nie wdając się w wyrafinowane rozważania na temat „zagęszczenia czerwieni w garancie” nazwijmy je po prostu „niebieską”, „szarą” i „pomarańczową”. Ankieta dostępna jest NA NASZEJ STRONIE (ale uwaga – nie mamy możliwości zmienić domyślnych kolorów słupków w ankiecie, więc pamiętajcie, że głosujecie na nazwę koloru, a nie kolor słupka) a także na naszym Facebooku (TUTAJ – swoją drogą możecie nas „lajknąć”, jeśli chcecie, a jeszcze tego nie zrobiliście).

Teraz rzecz druga – hasło na grzbiet. W roczniku 2012 literki umieszczane na kolejnych numerach tworzyły pewien przekaz, który pojawiał się w pełni, gdy ktoś zebrał wszystkie numery pisma. Możecie sami zaproponować, co miałoby pojawić się w tym miejscu w roczniku 2013. Propozycje – 13-znakowe hasła (spacje liczymy jako znaki!!!) wklejajcie do komentarzy (w formacie PRZEKAZ: Miłej lektury – dopisek PRZEKAZ: ułatwi nam wyłapywanie propozycji, gdy zaczniecie tu rozmawiać na jakiś inny temat).

Autora hasła, które wybierzemy, oczywiście nagrodzimy.

rek

458 odpowiedzi do “CD-Action 2013: Wybierz kolor grzbietu, podrzuć pomysł na przekaz”

  1. Kolejny numer CD-Action, choć ukaże się 18 grudnia 2012 roku, oznaczony będzie numerem 01/2013. To oznacza nowy kolor „grzbietu” – tej części pisma, którą widać, gdy postawimy pismo w pionie i spojrzymy na jego bok – a także nowe hasło tam się pojawiające. Możecie zadecydować o obu tych rzeczach.

  2. PRZEKAZ: Tnij i Siekaj

  3. Moja propozycja to „NOWY POCZĄTEK” a teraz dlaczego – Majowie zapowiadają koniec świata więc nowy rok to nowy początek – nowa era

  4. PRZEKAZ: Brak tu końca

  5. Tak, nowy nr CDA tydzień przed końcem świata, akurat przeczytam i można umierać spokojnie :3.|PRZEKAZ: CDA NA ZAWSZE

  6. PRZEKAZ: Poznaj to co lubisz.

  7. PRZEKAZ: NOWY POCZĄTEK – dwa posty wcześniej to pisałem ale bez dopisku 🙂

  8. PRZEKAZ: Nowy Początek

  9. przekaz : SMOLEŃSKK***A|przekaz na 14 numerów: GDZIEJESTKRZYŻ

  10. PRZEKAZ: Czytaj, poznawaj, graj.

  11. PRZEKAZ: Screeny k***a|:D

  12. PRZEKAZ: CDA nowej ery

  13. GarbatyGrabarz 21 listopada 2012 o 10:17

    PRZEKAZ: jestemgraczem|lub|PRZEKAZ: jesteśgraczem|w zależności czy utożsamiacie się z nami 😉

  14. GarbatyGrabarz 21 listopada 2012 o 10:17

    @Abdul4715521 wow, załatwiłeś im hasło na dwa lata 😛

  15. PRZEKAZ: Bedę grał w grę!

  16. PRZEKAZ: To nie koniec

  17. PRZEKAZ: CDA for Life!

  18. Niebieski był w 2008 roku. więc może szary ??

  19. PRZEKAZ:i gramy dalej

  20. Bardzo mi się podoba pomysł solidaryzowania się redakcji z czytelnikami. Poniekąd będziemy mieli malutki wpływ na wygląd czasopisma przez następny rok. 🙂 Co do propozycji. Wpadłem na taki przekaz. PRZEKAZ: GROPEDIA CD-A

  21. Zapewne wyjdę na drugiego Abdul4715521, jednak na swoje usprawiedliwienie dodam, ze z tekstu to nie wynika, a jeżeli jest to oczywiste to… mam różowe paznokcie, więc podepnijcie mnie pod typową blondynkę z kawałów. Czy można dać kilka propozycji czy tylko jedną?

  22. CDA Game ON!!

  23. Przekaz: Gram i Czytam

  24. Pomarancz jest ladna

  25. lub odwrotnie

  26. PRZEKAZ :GRANIE 4 EVER

  27. PRZEKAZ: CD-A TRUE FANSkoro czytelnik zebral kazdy numer z calego roku, nalezy mu sie acziwment „CD-A TRUE FAN” 🙂

  28. Co do koloru to szary mi się bardzo podoba, bo niebieski juz byl.

  29. PRZEKAZ: CD-A TRUE FAN

  30. PRZEKAZ: new Game over

  31. PRZEKAZ: Kocham Granie

  32. PRZEKAZ: Nie tylko gry

  33. PRZEKAZ: CDA LUBIĘ TO(Łapka w górę)|Samo hasło ma 12 liter, ale na końcu można dać facebook`ową „łapkę w górę i będzie 13. Ewentualnie jeśli to znak zastrzeżony , to po prostu wstawić wykrzyknik, albo myślnik CD-A.Czy można umieszczać więcej swoich propozycji czy tylko jedną?Co do koloru grzbietu. Jestem jak najbardziej za kolorem szarym. Niebieski, był w 2008, a ostatnie dwa to bordowy i czerwony więc można złamać tę jaskrawość i wstawić coś łagodniejszego.

  34. a może jakiś przekaz odnośnie konkursu jakaś zagadka trwająca cały rok dla wytrwałych fanów

  35. Pomarańczowy był w 2003 więc w 2013 będzie akurat.. ale niestety ma tylko 17% głosów, a niebieski już 48%…. No trudno jaki by nie był i tak CDA jest najlepsze.

  36. PRZEKAZ: Life’s a game

  37. Eeee, nie ma przezroczystej;)

  38. @Lara Notsil – ilosc propozycji nieograniczona.

  39. Przekaz: Graj i wygraj.

  40. Dziękuję za odpowiedź. Mój dzień stał się piękniejszy, słoneczny i cieplejszy! Sam Smuggler mi odpowiedział!!

  41. Przekaz: Nowa historia

  42. @western|Ale taki żólto-pomarańczowy był w 2009. A szary to zawsze jakaś odmiana.PRZEKAZ: BAW I UCZ SIĘ|PRZEKAZ: NIE ZWALNIAMY

  43. PRZEKAZ: Play die game.

  44. Przekaz: Koniec świata

  45. Btw. ja bym dał szary, taki „niewesoły”, w końcu to ostatni numer CD-A przed końcem świata ; d

  46. Kolor: pomarańczowyyyyyyy!!! Przekaz: Lubimy placki 😛 A tak na serio to może Jacek Rozenek 😛

  47. PRZEKAZ: CD-A All day!

  48. Przekaz: Best Year Eva

  49. Nierzeczywisty 21 listopada 2012 o 11:16

    Kolor jak kolor ale co oznaczają te literki pod białym paskiem ? nie składają się w żaden wyraz.

  50. Fajnie na niebieski by wyglądało |PRZEKAZ : CDA THE BEST

Dodaj komentarz