24
21.02.2024, 21:14Lektura na 2 minuty

CD-Action: Gothic. Wysyłka, krótki rzut oka na zawartość i smaczki zza kulis

Specjalne wydanie CD-Action poświęcone serii Gothic już jest! Powoli zaczynamy wysyłkę... chyba że jeszcze nie zamówiliście. W takim razie spójrzcie na to, co dla was przyszykowaliśmy!

Orzeł wylądował! Jeszcze ciepłe wydanie specjalne CD-Action: Gothic już znalazło się w naszym magazynie. Tym samym zaczęliśmy wysyłkę do wszystkich "preorderowców", aby jak najwięcej osób otrzymało swój egzemplarz na oficjalną premierę, czyli 1 marca. Oczywiście mamy nadzieję, że pismo dotrze do wszystkich, ale zawirowań przy dostawie nigdy nie brakuje :).

(Jeszcze nie zamówiliście? Prędko wskakujcie do naszego sklepu albo na Allegro!)

Ok, a co dokładnie znajdziecie w środku? Pełną listę tekstów ujawnimy już wkrótce, a tymczasem garść smaczków. Na pewno lekturę wydania specjalnego CD-Action warto będzie zacząć od 8-stronnicowego tekstu Karola Laski na temat oczekiwanego Gothic 1 Remake.

Tekst powstał w oparciu o rozmowę z Reinhardem Pollice. Szef studia Alkimia Interactive nie tylko opowiedział nam sporo nowych informacji o grze, ale pokazał nam także dwa niepublikowane nigdzie materiały wideo, które też prędko nie ujrzą światła dziennego. Aha, mamy też ekskluzywne screeny, a na nich między innymi [ocenzurowano].

Wydanie specjalne CD-Action: Gothic
Wydanie specjalne CD-Action: Gothic

Dalej czeka na was kolejny ekskluziw - kolejne wieści dotyczące Kronik Myrtany. Szef tworzącej moda ekipy opowiedział Krystianowi "UV" Smosznie o planach na rozwój projektu oraz o niezrealizowanych pomysłach.

W numerze przeczytacie oczywiście o kulisach powstania pierwszego Gothica, znajdziecie dużo ciekawostkowych artykułów, w tym także takich wychodzących  tematycznie poza ekran monitora. 

A na koniec jeszcze dwie miłe rzeczy. Pierwsza to dwustronny(!) plakat, który obejrzycie na naszym Facebooku. Druga to odkrycie Bastiana podczas składania numeru. Spójrzmy sobie na główny art z Gothica 3...

...a teraz obejrzyjmy go po wyczyszczeniu tła z różnych dodatków. Nagle okazuje się, że Xardas zyskuje przeszywające spojrzenie, a kula magii to tak naprawdę globus przedstawiający Myrtanę!


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1100

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze