84
11.10.2012, 12:17Lektura na 1 minutę

cdp.pl - Wiemy już czym jest tajemnicza "cyfrowa rewolucja" [UPDATE]

Stream konferencji cdp.pl nawalił i przez większość czasu wyświetlał statyczną planszę ze stroną katalogową Wiedźmina 2 w sklepie łudząco podobnym do GOG.com, tyle że z białym tłem. Dzięki udostępnionej na Facebooku reklamówce cdp.pl nie musimy molestować Adziora o relację z prezentacji, która jeszcze trwa w Warszawie, bo wiemy już czym będzie szumnie reklamowana "cyfrowa rewolucja".


Berlin

A raczej czym nie będzie, bo słowo "rewolucja" dotarło właśnie do ostatniego stadium wyświechtania i stało się frazesem rzucanym gdzie popadnie, jak "ekskluzywny" w reklamówkach EA

cdp.pl będzie sklepem internetowym, niemal identycznym z GOG.com, tyle że oferującym nowe gry. W krótkiej reklamie pojawiły się fragmenty rozgrywki m.in. z Farming Simulator, Of Orcs & Men, Botaniculi i Trine 2. W przeciwieństwie do GOG.com nowa platforma dystrybucji cyfrowej nie będzie jednak w stanie zapewnić absolutnego braku DRM-ów: w zależności od produkcji może okazać się, że trzeba będzie aktywować grę na Steamie, czy też GfWL. Niektóre gry będą sprzedawane w polskiej wersji językowej.

Gry kupować będzie się logując się w serwisie za pomocą Facebooka, czy G+. Po zalogowaniu trzeba wybrać interesujący nas produkt i zapłacić w dowolny sposób - przelewem z mBanku, czy czymkolwiek innym. Potem trzeba ściągnąć gry i... grać. 

Podsumowując: "Łaaaał".

Strona ma podobno wystartować jeszcze dzisiaj. Poniżej znajdziecie reklamę cdp.pl

[UPDATE}: Serwis już działa, choć można natknąć się jeszcze na pewne problemy w jego funkcjonowaniu. Aha  - za darmo można pobrać z portalu przygodówkę Teenagent, dostępną w polskiej wersji językowej.

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze