1
20.12.2019, 10:52Lektura na 1 minutę

Chernobylite: Na święta twórcy zapraszają do Czerwonego Lasu [WIDEO]

W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż udanie się na spacer w jedno z najbardziej napromieniowanych miejsc na Ziemi po zjedzeniu barszczu z uszkami.


Witold Tłuchowski

Od momentu niedawnego debiutu we wczesnym dostępie developerzy z The Farm 51 w pocie czoła pracują nad kolejnymi elementami swojego survival horroru (z naciskiem na ten pierwszy człon). W grze pojawiają się nowe bronie czy mechaniki, a twórcy zapowiadają dużo, dużo więcej.

Teraz w Chernobylite mamy możliwość zwiedzić kolejną lokację – słynny Czerwony Las, który swoją nazwę zawdzięcza obumarłym z powodu ogromnej dawki promieniowania drzewom. Inną istotną nowością jest tryb swobodnej rozgrywki – wybierzemy w nim dowolną lokację z produkcji, ustawimy pasującą nam pogodę, włączymy (lub nie) losowe wydarzenia, zdecydujemy się na dostępne w danym miejscu misje i zmienimy nieco zasady zabawy (ot, uzbrajając się chociażby we wszystkie możliwe bronie).

No dobra, w Chernobylite nie jest znowu taki czerwony.

Oprócz tego twórcy wprowadzili masę poprawek, popracowali nad optymalizacją czy zmienili system związany z żywnością.

W bonusie:

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane