Code Vein ma datę premiery… [WIDEO]
Bandai Namco opublikowało zwiastun prezentujący dynamikę systemu walki oraz plejadę barwnych (w obu tego słowa znaczeniach) postaci. Z materiału dowiadujemy się, że gra zadebiutuje na PC, PS4 i XBO już 28 września.
Action RPG studia Shift ma nas skusić nie tylko soulsową walką, ale i dystopijnym światem, estetyką rodem z anime oraz poziomem trudności nieco niższym niż w grach From Software. W CDA 10/2017 kolega redaktor Cross wyrażał jednak wątpliwości, czy grze uda się dorównać produkcjom, z których czerpie. Jak pisał:
Wszystkie pokazane dotąd nagrania z rozgrywki opierają się na powolnej eksploracji świata (lokacje w mieście przeoranym Cierniami wyglądają przyzwoicie, podziemne jaskinie do bólu sztampowo) i eliminowaniu pojedynczych przeciwników. W tym ostatnim zadaniu mają pomóc nam partnerzy o różnych zdolnościach i osobowościach, wspomniane już Dary (buffy, debuffy, superciosy) oraz szeroki wachlarz dostępnych broni (miecze, siekiery, halabardy). Przez pewien czas irytowały niemal nieistniejące reakcje wrogów, ale z każdym nagraniem jest w tej kwestii coraz lepiej. Mimo to gra prezentuje się jak na razie zaledwie przyzwoicie – ot, piąta woda po soulsowym kisielu dla fanów anime i personalizacji.
Czytaj dalej
-
Twórcy Dead Island 2 zrezygnowali z Denuvo. Piraci coraz częściej...
-
Czy nowy dodatek do Kingdom Come: Deliverance 2 dorównuje wielkością rozszerzeniom...
-
W Warhammer 40,000: Boltgun 2 zagramy Siostrą Bitwy. Ujawniono drugą...
-
Czuliście, że wasze strzały w Battlefieldzie 6 nie trafiały wrogów? Twórcy gry...
2 odpowiedzi do “Code Vein ma datę premiery… [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

…oraz zwiastun z czytelnymi inspiracjami Soulsami/Bloodbornem i – niestety – japońskim dubbingiem.
Zawsze lepsze to niż wciśnięcie śmiesznego angielskiego duba bez żadnego wyboru. Parę razy sie temat przerabiało.