3
28.05.2021, 10:30Lektura na 1 minutę

Company of Heroes 2 z dodatkiem do pobrania za darmo

Czas na to mamy do końca maja, więc warto się pośpieszyć.

Kanadyjczycy z Relic Entertainment pozostają jednym z czołowych studiów w gatunku RTS-ów, choć – nie ma co ukrywać – w ostatnich latach swoich fanów nie rozpieszczali. Na Dawn of War III czekaliśmy aż do 2017 (cztery lata od premiery Company of Heroes 2), a ostateczny efekt był... cóż, umiarkowanie zadowalający. Nie była to oczywiście produkcja zła, ale o popularności „trójki” świadczy najlepiej fakt, że developerzy zakończyli jej rozwój zaledwie 10 miesięcy po debiucie.

Choć firma pracuje teraz nad zbliżającym się Age of Empires IV, zamiast patrzeć w przyszłość, zajmiemy się przeszłością: po raz kolejny mamy bowiem okazję dodać do swojej kolekcji Company of Heroes 2. Tym razem jednak możemy też oprócz wersji podstawowej zdobyć dodatek Ardennes Assault. Oferta potrwa do 31 maja o 19:00.

Company of Heroes 2 i Company of Heroes 2: Ardennes Assault znajdziecie TUTAJ. Rozszerzenie The British Forces przeceniono zaś do 12 zł.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5434

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane