18
7.12.2018, 11:59Lektura na 1 minutę

Company of Heroes 2 za darmo na Steamie

Kilka misji toczy się na terenie Polski.


Paweł „Cursian” Raban

Firmy Relic Entertainment i Sega postanowiły zabawić się w Świętego Mikołaja i obdarować fanów strategii całkiem sensownym upominkiem. Jeśli nie graliście jeszcze w Company of Heroes 2, TUTAJ możecie pobrać je zupełnie za darmo i zachować na zawsze. Promocja potrwa do 10 grudnia.

Gra przenosi nas w czasy II wojny światowej, a konkretniej na front wschodni. Jedna z misji pozwala przejąć kontrolę nad oddziałem polskich snajperów, zaś w innej poprowadzimy wojska radzieckie do Lublina, gdzie odbijemy tamtejszy zamek z rąk Niemców. Później stoczymy też bój o Poznań.  

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3183

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane