2.04.2024, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Content Warning: Kooperacyjny horror dostępny za darmo na Steamie

Byliście kiedyś ze znajomymi w nawiedzonym domu? Dzięki Content Warning macie taką możliwość.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Wczoraj był 1 kwietnia, a sieć zalana była mniej lub bardziej zabawnymi heheszkami. Content Warning – którego sam tytuł i data publikacji sugeruje, że mamy do czynienia z primaaprilisowym żartem – to kooperacyjny horror, który możecie pobrać za darmo na Steamie. Zadaniem graczy jest rejestrowanie strasznych zjawisk i publikowanie pozyskanych nagrań na fikcyjnej stronie SpookTube – a wszystko to oczywiście dla sławy i pieniędzy z reklam. Za zdobyte fundusze możemy ulepszać ekwipunek, co pozwoli nam nagrać jeszcze bardziej przerażające materiały. 

Jak to wygląda w praktyce? Ogólne założenia rozgrywki przypominają te z Lethal Company – maksymalnie czteroosobowa ekipa graczy udaje się do niebezpiecznych lokacji, gdzie rejestruje przepełnione grozą wydarzenia i obcuje z zabawnym systemem fizyki. Tytuł cieszy się aktualnie sporą popularnością na Steamie – w momencie pisania newsa w Content Warning grało prawie 77 tysięcy osób. Śpieszcie się – grę możecie pobrać do godziny 18:00 czasu polskiego.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów190

Obserwujących2
Brak okładki
Content Warning
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Content Warning

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze