2
7.02.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Counter–Strike 2 z dużym patchem. Wraca tryb Arms Race

Aktualizacja zatytułowana A Call To Arms wprowadza tryb Arms Race wraz z różnymi dodatkami, ulepszeniami i poprawkami.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Wyścig zbrojeń, jeden z najpopularniejszych trybów Counter–Strike’a, jest teraz dostępny w CS2. W tym trybie gracze biorą udział w bitwie każdy na każdego i mają za zadanie dwa razy zabić daną bronią, aby zmienić ją na inną. Wygrywa ten, kto najszybciej dojdzie do ostatniej broni i za jej pomocą zaliczy fraga. W tym trybie dostępne są także dwie mapy: Baggage i Shoots. Są to przerobione wersje poziomów, które znajdowały się w Counter–Strike’u: Global Offensive. 

Patch zawiera również pokaźną liczbę nowych elementów kosmetycznych. Przykładowo gracze mogą teraz swobodnie umieszczać naklejki na swojej broni, co pozwala na większą swobodę twórczą. Dostępna jest także nowa skrzynka na broń o nazwie Kilowatt Case. Obejmuje ona 17 stworzonych przez społeczność wykończeń broni oraz nóż Kukri. Aktualizacja obejmuje również nowy zestaw muzyczny i funkcję kosmetyczną XP Overlord.

Counter–Strike 2

A Call to Arms dodaje również kilka usprawnień rozgrywki. Szczegółową listę nowości i zmian znajdziecie tutaj.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów219

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze