22.03.2023, 16:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Crash Team Rumble: Znamy datę premiery i startu zamkniętej bety

Activision Blizzard podało dokładną datę premiery Crash Team Rumble. Ponadtwo wydawca pozwoli preorderowcom zagrać podczas betatestów.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czasem coś musi się skończyć, żeby coś innego mogło mieć swój początek. W tym przypadku to raczej bez większego związku, ale faktem jest, że zaledwie miesiąc temu zostały zamknięte serwery Crasha Bandicoota: On the Run, a teraz dostaliśmy więcej szczegółów co do nowej odsłony z dobrze znanym pomarańczowym pożeraczem owoców wumpa. Mowa o Crash Team Rumble w wykonaniu studia Toys for Bob.

Actvision podało nam dwie dokładne daty premiery w ostatnim wpisie na swojej stronie. Produkcja ukaże się już niedługo, a konkretnie 20 czerwca. Natomiast po drodze czeka na niektórych zainteresowanych jeszcze gratka w postaci zamkniętej bety, która odbędzie się od 20 do 24 kwietnia. Będzie tam można przetestować 5 postaci: Crasha Bandicoota, Coco, Tawnę, Neo Corteksa oraz Dingodile'a. A mowa tylko o niektórych zainteresowanych, ponieważ dostęp do bety otrzymają osoby, które zdecydują się na preorder.

Możliwość zakupienia Crash Team Rumble w przedsprzedaży oczywiście już jest. Developerzy wycenili tę przyjemność na 136 złotych w edycji podstawowej oraz 190 złotych w edycji deluxe – zarówno w sklepie Microsoftu, jak i PlayStation.

Wiemy, kiedy zadebiutuje Crash Team Rumble, to jeszcze dodam, że produkcja ukaże się na PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze