10
18.09.2020, 13:50Lektura na 1 minutę

Crysis Remastered: Maksimum akcji na premierowym zwiastunie [WIDEO]

Remaster klasyka debiutuje na PC, PS4 i XBO.


Rafał „hraboll” Pieczka

Od dziś (tj. 18 września) możemy cieszyć się klasyczną strzelanką, która została wzbogacona o najnowocześniejsze efekty graficzne. Crytek we współpracy z ekipą Saber Interactive (ma ona w swoim dorobku choćby interaktywne World War Z) przygotował m.in. tekstury o maksymalnej rozdzielczości 8K, obsługę technologii HDR, globalne oświetlenie, ulepszone cienie, a także nowe i zaktualizowane efekty cząsteczkowe. Wszystko to (i jeszcze więcej) otrzymamy za połowę standardowej ceny.

Co warte odnotowania, na konsolach Xbox One X i PlayStation 4 Pro, podobnie zresztą jak w przypadku najmocniejszych PC, nie zabraknie wsparcia dla ray tracingu. Ten graficzny ficzer pojawił się na sprzęcie Microsoftu i Sony, bo developer stworzył specjalne autorskie rozwiązanie na bazie możliwości drzemiących w technologii CryEngine.

Na koniec wypada przypomnieć, że od 23 lipca możecie nabyć Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane