41
21.08.2020, 18:08Lektura na 1 minutę

Crysis Remastered: Premiera we wrześniu, na pecetach wyłącznie na Epic Games Store. Porównanie graficzne z wersją z 2007 [WIDEO]

No dobra, wygląda to całkiem, całkiem.


Witold Tłuchowski

Miesiąc temu Crysis Remastered zadebiutował w wersji na Switcha i... nie zrobił na nas aż takiego wrażenia. Konsola Nintendo dawała radę, ale do ideału było daleko, a sama gra wyglądała gorzej od starszego o ponad dekadę pierwowzoru. Wiedzieliśmy jednak, że pozostałe platformy z pewnością lepiej poradzą sobie z tym tytułem – nareszcie więc otrzymaliśmy na to dowód.

Należy mieć mimo wszystko na uwadze to, że ciągle mówimy o produkcji z 2007. Choć różnice prezentowane na nowym zwiastunie są zauważalne gołym okiem, nawet odświeżona grafika nie robi dziś już takiego wrażenia. Ale brzydko nie jest, w końcu spodziewać się powinniśmy m.in. ray tracingu czy tekstur o rozdzielczości 8K.

Poznaliśmy też datę premiery Crysis Remastered. Crytek wypuści go na rynek 18 września – zarówno w wersji na pecety (Epic Games Store, o Steamie nie zająknięto się ani słowem), jak i PS4 oraz Xboksa One.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5497

Obserwujących11

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane