6
24.08.2021, 08:59Lektura na 1 minutę

Crysis Remastered Trilogy: Porównanie grafiki oryginału i nowej reedycji [WIDEO]

Odświeżone wersje gier prezentują się całkiem nieźle.


Rafał „hraboll” Pieczka

Zapowiedziane na początku czerwca bieżącego roku Crysis Remastered Trilogy pojawiło się na nowych materiałach wideo. I tak oto otrzymaliśmy porównanie graficzne remastera z oryginalną wersją. Przed wami pojedynki PS3 vs. PS5 oraz X360 vs. Xbox Series X. Next-geny działają w trybie kompatybilności wstecznej (odpowiednio z PS4 i Xboksem One).

Zabraknie zatem dodatkowych trybów wizualnych (takich, które kładą nacisk na wyższą jakość oprawy graficznej lub lepszą wydajność) i wsparcia dla ray-tracingu. Na PS5 osiągniemy rozdzielczość maksymalną 1440p (wartość natywna) i 60 fps-ów. Użytkownicy Xboksa Series X mogą liczyć na obsługę wyższej rozdzielczości. Prawdopodobnie z czasem doczekamy się też łatki pozwalającej w pełni wykorzystać moc i możliwości najnowszych konsol.

Crysis Remastered Trilogy trafi na pecety, PS4, Xboksa One i Nintendo Switcha jesienią. Gry z pakietu będzie można kupować osobno.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane