21
2.06.2021, 08:56Lektura na 1 minutę

Crysis Remastered Trilogy zapowiedziana, zagramy jesienią [WIDEO]

Remastery drugiej i trzeciej części kupimy też oczywiście osobno.


Witold Tłuchowski

Ujawnienie remastera pierwszego Crysisa było małym arcydziełem trollingu. Po raz pierwszy Crytek zdecydował się zasugerować powrót gry w prima aprilis, co fani ze zrozumiałych względów uznali za – okrutny, bo okrutny – żart. Po kilkunastu dniach temat wrócił ze zdwojoną siłą i choć plany twórców pokrzyżowało uzyskanie przez graczy przedwczesnego dostępu do strony gry, całą akcję można uznać za udaną.

Oczywiście szybko zaczęliśmy się zastanawiać, co z kolejnymi odsłonami. Tym razem studio nie bawiło się w podchody i po prostu zapowiedziało produkcję (lub raczej: produkcje). W Crysis Remastered Trilogy znajdziemy kampanie singleplayer ze wszystkich trzech odsłon serii, ale odświeżone „dwójkę” i „trójkę” po premierze kupimy również oddzielnie. Nad całością pracuje Crytek i Saber Interactive.

Crysis Remastered Trilogy trafi na pecety, PS4, Xboksa One i Nintendo Switcha jesienią. Prawdopodobnie z czasem doczekamy się też łatki pozwalającej w pełni wykorzystać moc konsol nowej generacji (pierwsza część dostała takową w kwietniu).

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane