103
3.06.2020, 08:13Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077: CD Projekt przekłada prezentację z powodu wydarzeń w USA

Zdaniem firmy nasza uwaga powinna się teraz skupiać na czymś innym.


Witold Tłuchowski

Niepokoje w Ameryce po śmierci George'a Floyda wciąż trwają i coraz więcej firm przekazuje swoje wyrazy solidarności z protestującymi. Sony postanowiło przełożyć zaplanowaną na jutro prezentację PS5, Infinity Ward opóźniło start nowego sezonu w Modern Warfare, a szereg przedstawicieli naszej branży wpłaca pieniądze na organizacje walczące z rasizmem.

CD Projekt zdecydował się również z tego powodu przełożyć Night City Wire, podczas którego mieliśmy zobaczyć nowy gameplay z Cyberpunka. Zamiast 11 czerwca pokaz odbędzie się ostatecznie 25 czerwca.


Postanowiliśmy przenieść Night City Wire na 25 czerwca. Nadal nie możemy się doczekać, aby podzielić się nowymi informacjami na temat CP'77, ale teraz toczą się ważniejsze dyskusje i chcemy, aby zostały wysłuchane. Z całego serca przeciwstawiamy się rasizmowi, nietolerancji i przemocy. Black Lives Matter.


Cyberpunk 2077 trafi na pecety, PS4 i Xboksy One 17 września.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane