11
11.03.2020, 11:47Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077 na dobrej drodze do premiery; gra wysłana do PEGI i innych agencji

Nic chyba nie przeszkodzi wrześniowemu debiutowi.


Witold Tłuchowski

Przyzwyczailiśmy się już do tego, ze każda informacja o nowej grze Redów jest w naszym kraju traktowana jako małe święto – ba, zresztą nie tylko u nas, bo cały świat niecierpliwie czeka na Cyberpunka. Stąd nawet najdrobniejsze wieści wywołują zainteresowanie graczy na wszystkich szerokościach geograficznych – i wcale ich za to nie winię.

Niedawno więc przypatrywaliśmy się z zainteresowaniem drugiej stronie okładki (z żeńską protagonistką) czy cieszyliśmy się, że decyzji CD Projektu związanej z wersją gry na nowe Xboksy. Nie rozwiało to jednak niepokoju po przełożeniu premiery na jesień – niektórzy gracze wcale nie byli pewni, czy studiu uda się dotrzymać również i ten termin. Możemy chyba odetchnąć z ulgą, ponieważ wygląda na to, iż wszystko idzie zgodnie z (nowym) planem. Adam Badowski, szef CD Projekt Red, poinformował o wysłaniu produkcji do agencji zajmujących się nadawaniem oznaczeń wiekowych.

Na wieści o konkretnej kategorii wiekowej (którą przecież i tak z góry znamy) jeszcze poczekamy, ale dobrze wiedzieć, że kolejne opóźnienie raczej nam nie straszne.

Cyberpunk 2077 pojawi się na pecetach, PS4 i Xboksie One 17 września.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane